Yeni Bir RugPull mu?

PeckShield, MetaSwap‘in tokeni $MGAS’te yüzde 46,99’luk devasa bir fiyat düşüşü tespit edilmesinin ardından, yatırımcıları olası bir rug pull konusunda uyardı.

Blockchain güvenlik şirketi PeckShield, Ethereum, Binance ve Polygon blockchain ağlarında NFT aktarımlarına olanak sağlayan MetaSwap’in tokeni MGAS’te yüzde 46,99’luk devasa bir fiyat düşüşü tespit edilmesinin ardından, yatırımcıları olası bir rug pull konusunda uyardı.

Beklenmeyen fiyat düşüşünün ardından MetaSwap Gas ile ilişkili Twitter, Instagram ve Medium dahil tüm resmi hesaplar kaldırıldı ve PeckShield’ın rug pull iddiası güçlenmiş oldu.

PeckShield’e göre değeri neredeyse 602 bin dolar olan 1.100 $BNB, gönderici ve alıcı arasındaki zincir üstü bağlantıyı bozmak için kullanılan Ethereum tabanlı ve blokzincir takibi engelleyen Tornado Cash’te bir hesaba aktarıldı. Bu süreç, çalınan paraların takibini de zorlaştırıyor.

PeckShield, yatırımcılara MetaSwap Gas’te staking yapmayı sonlandırmalarını ve daha fazla parasal kayıp yaşanmasını önlemek için mevcut sözleşmeleri iptal etmelerini tavsiye ediyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: