Shiba Inu, Metaverse Projesinin Detaylarını Paylaştı

Geçtiğimiz aylarda Shiba Inu; metaverse projesini açıklamış ancak detay vermemişti. Çok kısa bir süre önce Shiba Inu ekibi, projenin detaylarına dair bir blog yayımladı. Blog’da Metaverse’ün geleceği ve plananlan etkinliklere yer verildi.

Blog üzerinde paylaşılan bilgilere göre Shiba Inu için bir mihenk taşı olarak tanımlanan Shib.io metaverse’ü; 100.595 arsadan oluşacak.

Bazı araziler, metaverse içinde seyahat için kilit yerleri temsil ettikleri ve ortak zemin olarak kullanılmak üzere özel kaldıkları için kilitli kalacak. Bunlar yolları (koridorları) temsil edecek: Caddeler, Bulvarlar ve Merkezler, halka açık olan diğer bölümler ise satın alınabilecek.

Ayrıca araziler bazı bölümlere ayrılmış durumda;

  • 4. Kademe Silver Fur: 17.030 Arazi
  • Kademe 3 Gold Tail: 7.356 Arazi
  • Kademe 2 Platinum Paw: 5.714 Arazi
  • Kademe 1 Diamond Teeth: 2.024 Arazi

4 gruba ayrılan arazilere ek olarak, özel şekilde kilitlenmiş 4.307 arazi daha bulunuyor.

Arazi satışları aşamalardan oluşacak ve ilk olarak Shiboshi sahipleri sadece 2.000 adet araziden oluşan bir alana sahip olabilecek.

Toplam 3.593 adresten 2.000’i, o bölgeye erişmek için tamamen rastgele olarak whitelist için alınmış durumda. Bu, araziler Erken Erişim Teklifi Etkinliği ve Sahip Etkinliği sırasında 2.000 adresin, herkesi eşit şekilde etkileyen toplam darphane sınırı dışında, cüzdan başına sınırlama olmaksızın teklif verebileceği / satın alabileceği şekilde ayarlanmış durumda.

Arazilerin satın alınabilmesi ve ilk 3 günlük etkinliğe erişmek için katılımcıların resmi web sitesinde yeni oluşturulmuş ve kullanımı kolay yerleşik bir araç aracılığıyla $LEASH veya Shiboshis NFT’lerini kilitlemeleri gerekecek.NFT’ler kilitledikten sonra, kullanıcılar interaktif haritaya katılabilecek ve istedikleri arazilere teklif verebilecekler.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: