Sandbox Metaverse Alpha 29 Kasım’da Başlıyor

The Sandbox Game bugün ATH yaparak 3,50$ seviyelerini gördü. Nasıl mı? Mükemmel bir haberle.

Animoca Brands‘in sanal mülk ve oyun şirketi The Sandbox, birkaç hafta sürecek “Play-To-Earn” yani “Kazanmak için Oyna” Alpha Pass adlı etkinliğiyle Metaverse‘ünün bir kısmını ilk kez oyunculara açacak. Sandbox’ın sanal oyun dünyası, kullanıcıların play-to-earn modeli sayesinde Metaverse’te geçirdikleri vakti nakde dönüştürmelerine olanak sağlıyor. Oyuncular oyun içinde arazı satın alıp çeşitli görevleri tamamlayarak Sandbox token $SAND kazanabiliyor.

17 Kasım günü Twitter’dan yapılan duyuruya göre etkinlik 29 Kasım’da başlayacak ve 20 Aralık’a kadar sürecek. Yalnızca 5000 kullanıcı, değeri mevcut durumda 3.500$ civarı olan toplamda 1.000 adet SAND ve The Sandbox ekipleri tarafından geliştirilen üç özel #NFT’yi kazanma şansına sahip olacak. Üç özel NFT, yalnızca etkinlik sırasında kazanılabilecek. NFT’lerin tümü Sandbox Metaverse’te kullanılabilecek. NFT’ler orta çağ stili bir kapı, mavi ve siyah ejderha ve uzun bir kılıç olacak.

Alpha Pass, 5000 kişiye etkinliğe tam erişim sunacak NFT biletidir. 1.000 kadar AP çekiliş ile Sandbox Landowner‘lara, 2.250 kadarı ise üç hafta boyunca sürecek günlük sosyal yarışmalar sonucunda Sandbox hesap sahiplerine verilecek. Bu altın biletler, 29 Kasım-19 Aralık aralığında dünyanın en büyük NFT Pazarı OpenSea‘nin ikincil piyasasında da satışa sunulacak. OpenSea verilerine göre Sandbox NFT’lerinin taban fiyatı 1,019 Ether $ETH olacak.

Sandbox, geçtiğimiz günlerde SoftBank Vision Fund 2 tarafından düzenlenen B Serisi fonlama turunda 93 milyon$ toplamıştı.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: