Bitget Launchpad Revoland Ön Satış

Herkese Merhabalar!!

Bizi takip edenler ön satışlara ne kadar çok değer verdiğimizi bilirler. Çünkü piyasanın durumundan bağımsız, ön satışlar ile yüksek kazançlar yakalayabiliyoruz. Ancak; bir yandan platform satışlarına katılma şartları zorken, bir yandan da borsalar kendi kripto paralarını tutma koşulu karşılığında, çok az bir miktar alım fırsatı veriyorlar. Şimdi tüm bunların nasıl değiştiğini göreceksiniz!! 

Bu yazımızda, Bitget borsası Launchpad projesi Revoland’ın ön satışından bahsedeceğiz. Üstelik sadece 50$ ile katılabilir ve çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Kısaca proje bilgisinden bahsettikten sonra; Nasıl alım hakkı elde edebilir, şansınızı nasıl arttırabilir ve token ne kadar değerlenebilir gibi soruların cevabını bulmak için; hazırsak başlıyoruz!!

Revoland, oyuncuların bireysel tekniklerini ve takım çalışmasını birleştirerek, çoklu oyun modlarında tasarlanmış blok zinciri tabanlı çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası oyunudur. Piyasadaki mevcut blokzinciri oyunlardan farklı olarak, Revoland, geleneksel mobil oyunların tüm avantajlarını, eğlence ve kripto ile bütünleştirerek kâr modeli yaratan bir Oyna&Kazan oyundur. Projenin partnerlerine baktığımız zaman; Huawei ve Alameda Research gibi devleri, ayrıca Avacado ve X-Ra Gameverse gibi Game guildleri ön plana çıkıyor. Sadece bu da değil Haziran başında çıktıkları fon toplama turunda; yaklaşık 11 milyon dolar gibi devasa bir yatırım toplayarak, emin adımlarla yoluna devam ediyor. 

Revoland’ın oyun yapısına ve token ekonomisine baktığımızda; Free to play konseptli ve İkili token ekonomisine sahip olduğunu görüyoruz. LAND tokenler, oyun içi savaş, ganimet ve NFT ticareti sonucunda elde ediliyor. Yazımızda bahsettiğimiz, ön satışı yapılacak olan REVO ise yönetişim tokeni olacak. Toplam arzı sadece 120 milyon adet ile sınırlı olacak diyelim ve ön satış şartlarına geçelim. 

Bu arada bilmeyenler için hatırlatalım; Bitget borsası, Juventus ve Galatasaray’ın resmi kripto para sponsorudur. Bitget borsasında kaydınız yoksa; buradan kayıt olarak; hem 163$ hoş geldin bonusundan faydalanabilir hem de tüm işlemlerinizde, Bitget borsasının, Pusula Finans ailesine özel, yüksek komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz diyor ve devam ediyoruz.

Toplam 150 bin adet Revo token, adedi 0,60 dolardan ön satışa çıkarılacak ve 1 bilet ile, 45 dolar değerinde 75 adet REVO token alabileceksiniz. Min. 50 dolarlık istediğiniz coin ile katılabileceğiniz gibi; gerekli şartları sağlayarak, bilet adedi ve kazanma şansınızı da arttırabilirsiniz.

Şimdi sıra geldi katılım şartlarına;

Farklı şekillerde bilet hakkı kazanabilirsiniz,

Tut ve Kazan; 

Tablodada gördüğünüz gibi 50-500-2000$ diye cüzdan büyüklüğünüze göre bilet hakkınız kademeli olarak 1-2-4 diye artmaktadır. Daha fazla varlık, Daha fazla bilet, daha fazla kazanma şansı demektir, bunu unutmayın. Yani diğer borsalarda hodl ettiğiniz varlıklarınızı,  Bitget’e taşıyıp bilet sayınızı arttırabilirsiniz. Biletli sistem olmasının avantajını da belirtelim. Biletiniz kazanması halinde 1-2 dolarlık değil tam 45 dolar değerinde 75 adet REVO tokenin hepsini listelenmeden önce almış olacaksınız. Sadece bu da değil borsa cüzdanınızda olan BGB token sayısı, ön satış hesaplanırken iki katı alınıyor. Örneğin bin tane BGB tokena sahipseniz hesaplama yapılırken iki bin adet BGB token üzerinden toplam varlığınız hesap edilecek. Yani bilet kazanmak için bekleteceğiniz toplam varlığınızı BGB token cinsinden bekleterek şansınızı 2 katına çıkarabilirsiniz.

Bir diğer hesaplama yöntemine geçmeden önce, borsa ön satışlarının büyük bir avantajından daha bahsedelim. Ön satışla aldığınız tokenler cüzdanınıza listelenmeden önce geleceği için, ilk listelenme anında dilerseniz tokenlerinizi hiç beklemeden hızlıca satabileceksiniz. 

Bilet sayınızı arttırmanın bir yolu daha var! Bitget borsasında işlem hacmi yaratarak, daha fazla bilet hakkına sahip olabilir ve kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. Bilet sayınızı arttırmak için spot veya future işlemlerde en az 100.000$ hacim yaratmayı deneyebilirsiniz. 100bin dolar ve üzerinde hacim ile 5 bilete, 2000bin ve üzerinde ise 10 bilete kadar kazanabilirsiniz. Burada uyarımızı yapmadan devam etmeyelim, Kaldıraçlı veya future işlemler oldukça risklidir. Bu konu da tecrübe sahibi değilseniz, dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca borsaya yeni kaydolan ve ön satışa katılacak ilk 400 kullanıcı, 500$ varlık tutma şartı ile 10 Revo kazanabilecek.

Bitti mi? Hayır Bitmedi; Çekilişi kazanamadınız mı? Sahip olduğunuz toplam bilet sayısı kazanma oranınıza göre, 5.000 REVO’luk teselli ödül havuzundan pay alacaksınız. 

Arkadaşlarınızı bitget borsasına davet ederek sizde REVO token kazanabilirsiniz. Borsa hesabınızda 500 dolardan fazla kripto varlık tutan kullanıcılar, her davetli için 10 REVO token kazanma şansını yakalayabilir.

Revo token Bilet Çekiliş Sonuçları; 18 Haziran TSİ 14’de açıklanacak. Eğer bilet hakkı kazanırsanız, kazandığınız bilet karşılığında, BGB token ile Revo tokenlar otomatik olarak takas edilecek. 20 haziran saat 14:00’a kadar bilet karşılığı, BGB tokende tuttuğunuza emin olun. Aksi halde pay alamasınız. REVO tokenin borsada Listelemesi, 20 Haziran saat 18:00’de gerçekleştirilecek. 

Son olarak unutmamanız  gereken bir diğer detay, ön satışa katılabilmek için Bitget borsasında KYCniz olması gerekiyor. Kayıt, KYC işlemleri ve borsaya para gönderme konusunda yada ön satışla ilgili sorularınız için twitter veya telegram hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Tekrar hatırlatalım; Bitget borsasında eğer hala kaydınız yoksa; buradan kayıt olarak; hem 163$ hoşgeldin bonusundan faydalanabilir hem de tüm işlemlerinizde, Bitget borsasının, Pusula Finans ailesine özel, yüksek komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz diyor ve Pusula finans olarak sizleri; önemli ön satış, airdrop ve grafik incelemelerle yüksek kazanç fırsatları için; telegram ve twitter’dan bilgilendirmeye devam ediyor olacağız. 

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: