Potansiyelli Altcoin Analizleri ve Kripto Para Önerileri – Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2022

Sıradaki Artacak Altcoinler – Roket Altcoin Sepeti | Coin Analiz ve Kripto Para Tavsiyeleri

Herkese Merhabalar!!

Bu videomuzda; hak ettiği değerin çok altında olan, Yüksek potansiyelli projeleri inceleyecek ve harika bir sepet oluşturacağız.

OpenLeverage OLE Analiz:

Yeni nesil, borç alıp verme, vadeli işlemler ve DEX platformlarında ticaret yapmak için oluşturulmuş, çok zincirli bir platform. Kripto cüzdanınızı Open Leverage platformuna bağlayarak; tek bir yerden, Uniswap, Pancekswap ve Sushiswap gibi büyük dexlerde, yani merkeziyetsiz borsalarda alım satım yapabilir, vadeli işlem açabilir, havuzlarda borç alıp verme veya likidite ekleme gibi işlemlerin hepsini yönetebilirsiniz. Bu müthiş teknolojisinin yanı sıra; Bizi, bu projeye yönlendiren en büyük etkenlerden biri; kısa süre önce Binance borsası tarafından da yatırım alması. Biliyorsunuz, Binance borsası her projeye kolay kolay yatırım yapmıyor. Ayrıca sadece Binance de değil, projenin diğer yatırımcılarına baktığımızda; crypto.com , Parachain Ventures, Signum Capital gibi büyük yatırımcıları da görebiliyoruz. OpenLeverage projesinin tokeni olan, OLE’nin; market değerine ve token ekonomisine baktığımızda ise; max. arzının 1 milyar ile sınırlı olduğunu ve ATH seviyesinin, 5 dolara kadar tırmandığını görebiliyoruz.

Şuan ki anlık fiyatı 0.056 dolar olan Ole coin, Gate borsasında listelenmiş durumda. Binance Labs destekli bir defi projesi olması sebebiyle, Binance borsasında ve diğer borsalarda sırasıyla listelenme haberleri gelebilir. Listelenme haberleri ve platformun kendisine artacak talep ile birlikte, Ole fiyatı güzel bir ivme yakalayabilir. Gate borsasından alım yaparak, olası yükselişi bekleyebilirsiniz. Sıradaki yüksek potansiyelli projemize geçebiliriz; DTRAVEL!!

DTravel TRVL Analiz:

DTravel; günümüzde sıkça duyduğumuz WEB3 kavramının; turizm sektöründeki karşılığıdır. Proje üzerinde gerçekleştirilen tüm alışverişler; akıllı kontratlar ile blok zincire işlenerek; blok zincir teknolojisinin ucuzluğu, hızı ve aşırı güvenlik ayrıcalıklarından yararlanıyor. Turizm ve konaklama amaçlı oluşturulan projede yapılan anlaşmalar; 3. Parti onaylayıcılar olmaksızın çözüldüğünden; hem ev sahibine hem de misafire düşük komisyon ve daha fazla getiri olarak geri dönüyor.

DTravel; sektörün en büyüklerinden olan; Travala ve Hostway ile partner; Ayrıca aralarında; Gate io, Huobi, AU21 ve Shima Capital’in de bulunduğu önemli borsa ve yatırım kaynakları tarafından destekleniyor. Bu arada, TRVL tokenin ön satışı; oldukça önemli bir platform olan Polkastarter’da yapılmıştı. Ön satışta 0,09$’a satılan TRVL coin, şuan .. dolar seviyesinde ve zamanında Gate borsasında 3,20 dolarları görerek, hem Polkastarterdan hem de Gate io startuptan alanları oldukça memnun etmişti. Max. arzı, 1 milyar ile sınırlı olan TRVL token; aynı anda hem Ethereum hem de Bnb Chain ağlarında bulunuyor. Kasım ayında, Bitcoin 58.000 dolar seviyelerinde iken listelenen proje; Bitcoinin 20 bin dolar altına düşene kadar geçen süreçte, ido fiyatının altına kadar geriledi. Bu düşüşler, bu tarz önemli projeler için çok iyi yatırım fırsatları yaratıyor.

Bu arada yazıda sizlere önerdiğimiz tüm coinleri ve binlerce farklı Altcoini; yüksek hacimli paritelerde alıp-satmak, marjin işlemler ve Startup ile yüzlerce kat değerlenen ön satışlara katılmak için; Gate io borsasının, Pusula Finans ailesine özel, yüksek komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz. Gate io borsası kayıt linkine buradan ulaşabilirsiniz. Sıradaki projemiz, Dose!!

Dose Analiz:

Hareket ile insanların daha sağlıklı olacağına vurgu yapmak isteyen ve günlük yaşamda insanları hareket ettirmeye teşvik eden DOSE ‘nin ismi; Dopamin, Oksitosin, Serotonin ve Endorfin adındaki 4 hormonun baş harflerinden gelmektedir. Bu 4 hormona ithafen, Dose ekosisteminde, 4 farklı oyna kazan konseptli oyun mevcut.

Blok zincir oyun sektörünün lideri Animoca Brands, Spartans, Yield Guild, Gateio, Okx ve Sandbox gibi büyük yatırımcıların ve borsaların destekçileri arasında olduğunu gördüğümüz, Dose tokenin; token ekonomisine baktığımız zaman; %55’i oyun içi ödüllere ayrılmış olduğunu ve tamamının 2026 yılına kadar kademeli olarak dağıtılacağını görüyoruz. Coinmarketcap verilerine göre, tokenin toplam arzı 5 milyar adet ve anlık fiyatı şuan ….. dolar ile ido fiyatının yarısı civarında. ATH seviyesi olan 0,40 doların oldukça altında olan DOSE; hak ettiği değerin ve potansiyelinin çok altında olduğunu söyleyebiliriz.

Dose ‘ye hali hazır ido fiyatının yarısındayken yatırım yapmak isterseniz eğer; Gate, Mexc ve Okex gibi merkezi veya Uniswap ve Pancakeswap gibi merkeziyetsiz borsalardan temin edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi henüz Binance ve Coinbase gibi büyük borsalarda listelenmiş değil ve bu gidişle bu olasılıklar çok uzak görünmüyor.

Solice SLC Analiz:

Solice; Solana ağı üzerinde kurulmuş olan ilk çapraz VR metaverse platformudur. Solice; Dao Maker, Redkite, GameFi ve Gate start-up’ında aynı anda ön satış yaparak; oldukça iddaalı bir şekilde piyasaya hızlı bir giriş yapmıştı. Bu dönemde; Projenin tokeni olan SLC’nin fiyatı, ön satış fiyatının tam 71 katına kadar fırlamıştı. Ama şuan, SLC’nin fiyatı; ido fiyatının bile aşağısına kadar düştü. Bu düşüşün başlıca sebepleri arasında; geçtiğimiz ay iflas eden, bir zamanların en büyük yatırım firmalarından olan Three Arrows Capital’in ve bu iflas olayında sıkça adı geçen, Alamade Research’ün; Solice projesinin en büyük yatırımcıları arasında olması ihtimali var. Ama sizin de gördüğünüz gibi, projenin diğer yatırımcıları da bir hayli büyük. Yatırımcılar arasında; Defiance Capital ve Animoca Brands gibi sektörün önde gelen yatırım firmaları ve Gate io ve Kucoin Labs gibi sağlam borsaların olduğunu görebiliyoruz.

Toplam arzı 400 milyon olan token’in yaklaşık %10’u yani 40 milyonu piyasada işlem görüyor. Şuan; Gate, Huobi ve Mexc borsalarında alım satım yapılabiliyor ve henüz yatırımcısı olan Kucoin de bile listelenmiş değil. SLC tokenin anlık fiyatı 0,05 dolar, yani ATH seviyesinden 100 kat aşağısında. Metaverse hype’nın tekrar tırmanmasıyla birlikte, eğer diğer büyük yatırımcıları arkasında durabilirse, tekrar eski günlerine tırmanıp, alım yapanları bir hayli sevindirebilir. Kenarda ayrılmış, unutabilecek bir mebla ile denenebileceğini düşünüyoruz, kim bilir, tekrar 0,50 dolar seviyesine hızlıca çıkabilir.

Ayrıca şunu da belirtelim; Solice veya  Step App gibi yüksek potansiyelli projelere ve önemli ön satış platformlarında satılan, tüm gem coinlere; Gate io borsasının start-up bölümünden ilk siz, ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Örneğin; temmuz ayı boyunca; arasında OpenLeveraga’ın da bulunduğu, 10larca ön satış gerçekleşti ve katılanlar, projelerin tokenlerini bedava kaptılar. Hatta son dönemde burada dağıtılan; StepWatch ve Befitter gibi popüler move to earn projeler, ilk açılışta 10 20 kat değerlendi. Start-up’lara katılmak için yapmanız gereken tek şey; cüzdanınızda min. 500 dolar ve üzerinde herhangi bir kripto varlık bulundurmak veya daha fazla token alabilmek için, Gate VIP statüsünde bir kademe sahibi olmak. Şimdi, sıra geldi; değerinin çok altında olduğunu düşündüğümüz, yüksek potansiyelli bir diğer projeye; SYMBIOSIS!!

Symbiosis Finance SIS Analiz:

Symbiosis Finance, kullanıcıların tek bir tıklamayla tüm EVM ve bazı EVM olmayan ağlarda, herhangi bir kripto token takası gerçekleştirmesini sağlayan, merkeziyetsiz çok zincirli bir likidite protokolüdür. Şu anda, proje tokeni BNB Chain, Ethereum, Polygon ve Avalanche dahil olmak üzere 4 üzerinde destekleniyor. 2021 Ekim ayında Algorand, Blockchain.com, Bitcoin INC, DragonFLY gibi blok zincir ekosistemleri ve önemli yatırım firmalarından 10 milyon dolar fon toplayan Symbiosis; şubat ayında Binance LABS ’dan yatırım aldığını açıklamıştı. Bu da coinin Binance borsasında listelenmesi için bize büyük bir ipucu veriyor. Yatırım yaptıkları böyle üst düzey bir projeyi, borsalarına almaları uzun sürmeyecektir.

SIS token şuan Gate, Huobi ve Okex gibi kalburüstü borsalarda zaten listeli ve ATH seviyesinden oldukça uzakta, 0,23$ seviyelerinde seyrediyor. Diğer borsalarda alım yaparak, olası Binance haberini bekleyebilirsiniz. Sıradaki proje; birkaç ay önce Sosyal medya kanallarımızdan ön satış başvurularını paylaştığımız ve ön satışa katılan takipçilerimizin; bir, iki saat gibi kısa bir sürede; 10 katı para kazandığı; CatPay!

CATpay Analiz:

WEB3 ve gelişen kripto dünyasında Meme coinler önemli bir yer tutuyor. Doge ve Shiba örneklerinde olduğu gibi, sıkı topluluklara sahip oluyorlar ve inanılmaz paralar kazandırabiliyorlar. Catpay de BNB ağında çok önemli bir topluluğa sahip olan Catecoin tarafından ödeme aracı olarak piyasaya sunuldu. Catpay token; ilk listelenmesi ile yaşadığı büyük yükselişten sonra, zamanla ido fiyatına kadar geriledi. Fakat; projenin cüzdan uygulaması, oyunu ve alışveriş seçeneklerinin geliştirmeleri devam ederken; geçtiğimiz gün Coin fiyatı; 2 günde tam 4 kat değerlendi. Bu şekildeki bol sıfırlı meme coinlerde bu tarz keskin yükselişleri çok sık görebiliyoruz.

Coinmarketcap verilerine göre; toplam arzı 100 kat trilyon olan Catpay ’in %22  piyasada bulunmakta. Anlık fiyatı, sayamayacağımız kadar sıfırlı olduğundan şöyle ifade edelim! Şuan ön satış fiyatının 4 katında ancak ATH fiyatından %55 düşük durumda. Catpay coini şuan sadece Pancakeswap üzerinden alabilirsiniz. Eğer herhangi bir borsa listelemesi olursa; 50- 100 katı bile yükselmesinin çok muhtemel olduğunu düşünüyoruz. Tabi ki böyle bol sıfırlı coinlerde riskin de yüksek olduğunu unutmamalısınız.

Yazımızı bitirmeden önce tekrar hatırlatalım. Sizlere önerdiğimiz tüm bu coinleri ve binlerce farklı Altcoini; yüksek hacimli paritelerde alıp-satmak, marjin işlemler ve Startup ile yüzlerce kat değerlenen ön satışlara katılmak için; Gate io borsasının, Pusula Finans ailesine özel, yüksek komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz. Gate io borsası kayıt linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: