Ekim 4, 2022

Pusula Finans

Türkiye'nin En Etkili Blokzincir Topluluğu

Polker yeni Axis Olur Mu?

3 min read

Merakla beklenen Polker testnet oyunun piyasaya sürülme tarihi için internet sitesine sayaç yerleştirmişti. Oyun 11 Kasım’da piyasaya sürüldü. Unreal Engine üzerinde inşa edilen oyun, yalnızca blockchain’in gücünü arkasına almakla kalmıyor, aynı zamanda eşi benzeri olmayan grafiklere sahip. Polker, tam kapasite bir deneyim için oyun dünyası ve blockchain alanını bir araya getiren, gerçekten güçlü ve sürükleyici bir oyun geliştirdi.

Polker’in kendi tokeni $PKR de büyük borsalarda listelenme sürecinde olacak ve dileyen yatırımcıların tokene erişimi artacak. Aynı zamanda Polkr,  bazı büyük iş birliklerini duyurmaya hazırlanıyor.

Testnet oyun, Polker’in Polygon Vakfı ile iş birliği yaptığını ve vakıftan hibe aldığını duyurmasından kısa süre sonra piyasaya sürüldü. Polygon ortaklığı, projenin şeffaflık ve denetlenebilirlik akıllı sözleşmelerini, Ethereum mainnet’inin mevcut durumda karşılaştığı yüksek gas ücreti ve yoğunluk sorunlarını hafifleten bir ölçeklenme çözümüne aktarmasına olanak sağlayacak. Şeffaflık, Polker için her zaman kilit bir nokta olduğundan dolayı, oynanışın tüm yönlerinin zincir üstünde denetlenebilir olması hayati önem taşıyor ve Polygon’un ölçeklenme çözümü de projeye bu konuda yardımcı oluyor.

Polker, geçtiğimiz günlerde oyunun güvenli ve makul düzeyde uygun olduğuna dair üçüncü bir tarafın onayını almak için, Quinel ile penetrasyon testinin son aşamalarını gerçekleştirdi. Bu iş için Quinel ile anlaşılması, topluluğun oyunun güvenlik ve entegrasyon ön planda tutularak tasarlandığını bilerek rahatlamalarına olanak sağlayacak. Şeffaf ve güvenlik önlemlerine bağlı bir ekibinin olması, Polker’i diğerlerinden ayırıyor.

Polker’in $PKR Büyüme Potansiyeli

Polker ve PKR, ciddi bir büyüme potansiyeline sahip. Ünlü ABD’li R&B’ci Akon dahil birçok ünlü bu projeyi destekliyor.  PKR’nin şu an da merkezi borsa BitMart’ta listeleniyor olması da bu potansiyeli önemli ölçüde artırıyor. Tokene Uniswap üzerinde Ethereum blockchain’inde ve Binance Smart Chain’de PancakeSwap üzerinde erişim sağlamak mümkün.

Polker’in izlediği iş modeli, tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 34,5 milyar dolar olan Axie Infinity’ye $AXS çok benziyor. PKR’nin AXS ile aynı piyasa değerine ulaşması halinde, mevcut değeri 482 kat artış gösterebilir. Yani PKR’ye bugün yapılacak 1.000 dolarlık bir yatırım, Polker’in Axie Infinity ile aynı piyasa değerine ulaşması halinde 482 bin$’ı geçebilir.

Bir Cevap Yazın

Copyright © Pusula Finans | Newsphere by AF themes.