NFT Dalgası! APE Coin ve 5 Proje! Gate Airdrop Fırsatı!

BORED APE YACHT CLUB – APE COIN

Geçtiğimiz gün, son dönemlerin en büyük listeleme gösterilerinden birine şahit olduk. NFT piyasasının devlerinden olan Bored Ape Yatch Club ’ın tokeni olan Ape Coin aynı anda büyük borsaların hepsinde listelendi. Bilmeyenler için tekrar hatırlatalım; NFT’leri milyonlarca dolara satılan, ünlüler tarafından her fırsatta koleksiyonlarına eklenen, Adidas gibi büyük markalar ile anlaşan Bored Ape, tokeni ile de piyasada büyük etki yarattı! Bu videomuzda ilk olarak APE coin ile birlikte Bored Ape Yatch Club’ı inceleyeceğiz. Ape coin nasıl alınır? Nereden alınır? Şuan almak mantıklı mı? Hepsine beraber bakacağız!

İlk bilmeniz gereken ve de en önemli konu, Ape Coinin toplam arzı 1 milyar ile sınırlı olacak fakat burada gözden kaçırılmaması gereken bir detay var. Ape Coin, Bored Ape NFT sahiplerine ödül mahiyetinde %15’i airdrop olarak dağıtıldı. Yani NFT sahibi zenginler, toplamda 150 milyon adet Ape coine hiç para ödemeden sahip oldular bile ve şunu da söyleyelim bu video çekilirken henüz yarısı claim edilmedi. Sahip oldukları coinleri satarlar mı yoksa HODL ederler mi önümüzdeki günlerde takip edeceğiz ama bizim fikrimiz bu kadar önemli bir NFT topluluğunun, coinleri de değerli olduğu için ellerinden hızlıca çıkarmayacaklardır. Bored Ape ’nin belirttiğine göre; WEB3 ve merkeziyetsiz organizasyon yani DAO yönetişim tokeni olarak kullanılacak olan APE COIN, destekçilerine baktığımız zaman; Redditin kurucusu, en büyük yatırım firmalarından olan Animoca Brandsın kurucusu, Horizen Labs kurucusu gibi önemli isimleri görüyoruz. Coin’in geleceği parlak, buna hiç şüphe yok. Peki şuan almak mantıklı mı? veya uzun vade mi düşünmeliyiz? Biz bunlara bakalım!

İlk listeleme sonrasında 6$ seviyelerine kadar çekilmişken sonrasında bir kaç listeleme haberi ile 18$a kadar geri çıktı böylece dipte alanlar neredeyse %300 kar elde etti bile. Grafiklere baktığımızda; 210$’dan da alanlar var, 40$a da alan var, 6$’dan da hatta başta söylediğimiz gibi NFT sahipleri gibi bedavaya sahip olanlar da var. Fiyat hareketleri normal seviyelere gelmeden, işlem açmanız riskli olabilir, bir süre takip etmekte yarar var ama bu demek değil ki kısa vade düşüş ve artışlardan yararlanmayacaksınız, stoplu bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz çünkü coin daha çok yeni ve listelemeler, yapabilecekleri büyük anlaşmalar ve BAYC firmasının çıkaracağı yeni NFT koleksiyonları sayesinde  token fiyatı da yukarı doğru hızlı hareketler yapacaktır. Değerli ekibi ve yatırımcıları sayesinde Bored Ape Youth Club NFT piyasasında daha çok büyüyecektir dolayısıyla coini de değerini arttıracaktır. Ayrıca Metaverse ile de birleşebileceğini düşündüğümüzde o zaman işte roketler ardı ardına gelecektir. Orta ve Uzun vade herkesin sepetinde olması gerektiğini düşünüyoruz ama unutmayın DOĞRU HAMLEYİ YAPMAYA ÇALIŞIN! Unutmadan güzel bir haber verelim; Ape coini alırken veya satarken AIRDROP ödülleri de kazanabilirsiniz çünkü Gate borsasının Pusula Finans ailesine özel olarak tanımladığı 15 gün boyunca sürecek özel bir etkinliği var. Komisyon indirimli linkimizden ilk defa üye olan ve trade (al-sat) işlemi yapanlar komisyon indirimlerinin yanı sıra çeşitli AIRDROP ödülleri de kazanacak! Muhteşem bir haber değil mi! Bir taşla iki kuş vurabilirsiniz sakın bu fırsatı kaçırmayın!

Sürprizlerimiz daha bitmedi!!

ELROND COIN – ITHEUM

Sırada Itheum projesi ve onunla birlikte inceleyeceğimiz Elrond var. Yakın zaman önce ön satış videomuzda ITHEUMu detaylıca incelemiştik, hem kaliteli bir proje hem de başvurusu herkes için çok rahat, mobilden de kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Ayrıca Elrond ağında olması da projeye artı bir değer katıyor, çünkü yeni yükselen ağlarda çıkan yeni projeler çok daha fazla kazandırabiliyor. Tekrar hatırlatalım, ITHEUM projesine ön satış aşamasında başvurabilmek için ELROND almanız ve stake etmeniz gerekiyor. Bu videomuzda Elrond almayı ve Maiar cüzdanınıza göndermeyi de göstereceğiz böylelikle herkes Itheum projesine kolaylıkla başvurabilecek aynı zamanda da çok değerli olduğunu düşündüğümüz Elrond coine yatırım yapmış olacak. Bu arada bir sürprizimiz daha olduğunu söylemiştik, Elrond alırken de ekstra para kazanacaksınız, yani yine bir taşla bir kaç kuş avlamış olacağız!

Öncelikle Elrondun bugünkü piyasa şartlarında durumu nedir çok hızlıca onu inceleyelim. Genel ortama baktığımızda FED ve benzeri baskılar azaldığından bir rahatlama var ve altcoinlerin hepsi yukarı yönlü istekli. Hem ön satış nedeniyle hemde hemde fiyat hareketleri olarak baktığımızda Elrond önemli seviyelerde, ATH seviyesinden oldukça uzakta olan Elrond 31 Milyon Max arzı ve Dolaşımda 21 Milyon adedi olan, PoS kullanımı ve sharding yapısı ile saniyede 100bin işleme kadar sorunsuzca çalışabileceğini ispatlamış önemli ağlardan biri, üzerinde çıkan projelere getirdiği yeni tip ön satış sistemi ile hem ağın merkeziyetsizliğini, hemde çıkan projelere talebi arttırıyorlar. Ayrıca Web3 ve metaverse alanında önemli projelere ev sahipliği yapmaya başladılar. 

Şimdi sizlerle birlikte, güzel bir kampanyayı da kullanarak hem bedavadan para kazanalım hemde itheum ön satışına katılalım. Ön satışların ne kadar önemli olduğunu ve çok kazançlar getirdiğini bizleri takip edenler biliyor. Ön satış fırsatlarını arttıralım ve beraber yeni yerleri keşf edelim. Sıra artık sürpriz ödüle geldi! Ascendex borsasına, Pusula Finans ailesine özel indirimli kayıt linkinden üyeliğini gerçekleştiren ve 100$ üzerinde para yatırma ve trade işlemi yapan yeni kullanıcılara 5$ ödül dağıtıyor. Zaten bize ön satışa katılmak için gereken Elrond 100$ geçtiği için hem ödülümüzü almış hem de düşük komisyon ile Elrondlarımızı alıp göndererek ÖN SATIŞA katılmış olacağız.

ASCENDEX

Ascendex borsası eski adıyla Bitmax 2018 yılından beri faaliyet gösteren ve Oksijen, Serum, ThorChain gibi önemli ön satışlara ev sahipliği yapmış bir platformdur. Ön satışlarına katılmak da oldukça basit olan bu borsada, her projeye göre değişen miktarda işlem hacmi yaratmanız yeterli. Diğer kuralı ise kendi tokenleri olan ASD token HODL ederek ön satışlara katılabilirsiniz. Borsa tokenlerinin özellikle yükselen piyasada değerleri hızlı şekilde arttıyor. Diğer ödülleri de kazanmak isteyebilirsiniz. Marjin işlemler, future işlemler hacim yaratan yeni kullanıcılara ödüller dağıtmaktadır. Borsayı ilk defa duyanlar için kısaca detaylarından da size bahsedelim, CoinMarketcap 38. sırada Coingeckoya göre 4.9 sırada olan Ascendex, Singapur merkezli güvenilir ve yüksek hacimli bir kripto para borsasıdır. 300 yakın altcoin seçeneği bulunan borsada  yüksek işlem hacimleri ve trade işlemlerinde düşük komisyonlar ile piyasada önemli bir yer buldular. Kısacası diğer borsalarda olan tüm işlemleri burada yapabilirsiniz.

Biraz önce bahsettiğimiz Pusula Finans ailesine özel olan ödülü alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey aşağıda sizlere vermiş olduğumuz indirimli kayıt linkinden girerek, kaydınızı gerçekleştirmeniz. Kayıt aşaması da çok basit hızlıca orayı da gösterelim ki yapamayan kalmasın! Sonrasında artık hepimizin alışmış olduğu borsa arayüzü ile Elrondlarımızı alıyoruz. Cüzdanımıza gelerek Withdraw kısmında aldığımız coinleri,  Elrond Maiar cüzdanımıza göndereceğiz. Ayrıca önemli bir detay olarak; bu işlemlerin tümünü hiç bilgisayara gerek duymadan telefonunuz üzerinden yapabilirsiniz. EVETTTT, Elrondlarımızı komisyon indirimi ile aldık, üzerine ödül de kazandık, maiar cüzdanımıza da gönderdik artık yapmamız gereken coinleri stake etmek ve ön satışa katılmak! Bundan sonraki süreci ve Maiar cüzdan sahibi olmak ile ilgili detayları zaten ön satış videomuzda detaylıca adım adım anlatmıştık, sağ üstteki linkten bu video bittikten sonra inceleyebilir ve ITHEUM ön satışa katılabilirsiniz. 

Hemen Sıradaki projemize geçelim.

METAWEAR

Gün geçtikçe farklı ve  ilginç özellikli Metaverse projeleri çıkıyor ve biliyoruz ki Metaverse ve NFT yükselişinin daha çok başındayız. Metaverse’e katılan finans, bankacılık, eğlence, sanat gibi sektörlerin yanına moda ve giyimi de ekleyebiliriz. Teknolojiye önem veren giyim ve moda firmaları ürünlerini müşterilerine metaverse üzerinden sergilemeye hazırlanıyor. 

Metawear projesi ile elbiseler meta insanlar ile giyinmiş olarak tüm detaylarıyla karşımızda yer alacak. Yakından tanıdığımız  Network,  FILA, Colins, Hummel gibi markalar ile partnerliği olan Metawear projesini hazırlayan ekibin başında  ise “Code Satış Eğitimi” ile çok satanlar listesine girmiş Bahadır Yener var. 

Master ventures, Dutch Capital ve Gate Labs gibi yatırımcıları bulunan Metawear projesi Seedify, Redkite, TrustPad gibi önemli IDO platformları ile birlikte GATE Startup’tan satılacak. Gate ön satış ve VIP seviyeleri ile ilgili detaylı videomuzu sizler için sağ üste ekledik. Ayrıca Metawear’ın ücretsiz şartsız koşulsuz başvurularına da websitemizden ulaşabilirsiniz. Henüz bizi  takip etmiyor iseniz çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Ön satış ve airdrop başvurularını kolayca bulabileceğiniz  websitemizin linkini aşağıya bırakıyoruz. Böylelikle yeni gelen projelerin hem başvuru linklerine hemde proje ve platformların detaylarına basitçe ulaşablirsiniz.

REVV Racing

Son projemiz, Play2Earn projelerinin ilk örneklerinden Revv Racing oyun tokeni Revv Token.  

Revv Racing; 5 milyar dolar değer biçilen ve Gamefi sektörünün öncü kuruluşu Animoca Brands tarafından Polygon ağı üzerinde geliştirilen bir araba yarışı arcade simülasyon oyunudur ve aynı zamanda  F1® Delta Time , MotoGP™ Ignition , Formula E: High Voltage lisanslarına sahip motor sporları ekosistemdir. 

Oyun içerisinde kullanılan arabalar birer benzersiz token yani NFT’ dir ve tüm oyun oturumları blokzincir üzerinde kaydedilir. Oynadıkça arabanızı geliştirebilir ve Opensea gibi NFT marketlerinde satışa çıkarabilirsiniz. 

Coinmarketcap verilerine göre 2020 yılında piyasa çıkan tokenin toplam arzı 3 milyar ve 280 milyonu piyasada yer almaktadır. 2021 yılı başındaki Boğa sezonu ile birlikte 60 kat değerlenerek 0,6$ seviyelerine kadar yükselen Revv token anlık olarak ATH seviyesinden oldukça uzakta. Revv token Gateio, Kucoin, Huobi, MEXC gibi borsalarda bulunmaktadır ve Binance listelemesi muhtemel bir projedir . Biliyorsunuz Binance listelemeleri coinlere önemli bir hacim ve ilgi getirmektedir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: