İlk Move To Earn Oyun: GenoPets Oyun Tanıtımı

Son dönemde kripto para piyasasında Play2Earn – Oynadıkça Kazandıran blokzincir oyunları oldukça ilgi görüyor. Solana, Binance Smart Chain, Avalanche gibi blokzincilerin daha hızlı ve ucuz olmasıyla birlikte o ağlarda yer alan oyunlara talep oldukça arttı. Ama bu kez işler biraz farklı.

Solana ağında yer alacak Genopets dünyanın ilk Move To Earn yani Hareket Ettikçe Kazandıran oyun türünün ilk örneği olacak.Genopets, zihnimizi ve bedenimizi çalıştırdığımız için bizi ödüllendiren ilk MMORPG oyunu olacak. Bu oyunda oyuncular gerçek hayatta yaptıkları hareketler sonucu kripto para kazanacak. 

GENE Token Ne İşe Yarayacak?

GOVERNANCE – YÖNETİM: Öğeler, oynanış, görevler, konumlar ve yeni entegrasyonlar gibi yeni oyun içi özelliklere oy verip ve karar verilebilecek.

VIP ERİŞİM: GENE tokenlerini tutmak, yeni oyun içi içerik lansmanlarına öncelikli erişim sağlayacak.

ÖDÜLLER: Stake eden kullanıcılar, oyun içi para birimi $KI’yi kazanmak için merkezi olmayan bir ödül havuzuna katılabilecek.

Genopets Neden Farklı?

Genopet’imiz, başlangıçtan itibaren psikografik ve biyometrik verilerimizle kodlanmış olacak ve bize özel yani benzersiz olacak. Yaratılan Genopet bir NFT şeklinde ömür boyu var olacak. Oynadıkça $KI tokeni kazanacak ve oyun içi seçimler ve gerçek dünyadaki eylemlerimizle kaderimizi şekillendireceğiz. Karşımıza çıkacak olaylarda alacağımız kararlar ile Genopet’imizin estetiğini, becerilerini ve hareketlerini şekillendireceğiz. Bir Genopet, kişiliğimiz ve fitness verilerimizle kodlanmış NFT ruh hayvanımız olacak. Genopet’inizin kaderini yönlendirmek ve tüm potansiyelinizi ortaya çıkarmak için sağlıklı giyilebilir ürünlerle aktif kalacağız. Biz geliştikçe, o da gelişecek.

Nasıl Oynanacak?

Gerçek hayattaki hareketimiz $KI tokenlerine dönüşecek. Ürettiğimiz tokenleri savaşta kullanmak, değerli eşyalar yapmak ve yaratacağımız Genopet’imizin stilini ve performansını yükseltmek için kullanabileceğiz. Arenada karşılaşacağımız mini oyunlarda rakiplerimizi yok edip Arena Şampiyonu olacağız. Yenilen rakiplerimizin eşyalarını ve hamle setlerini toplayacağız. 

$KI kazanmak için mini oyunlar oynayarak rakiplerimize meydan okuyacağız veya tahmin pazarında izleyici olarak katılıp, bahis yapabileceğiz. Genopets oyununda tempolu beceri performansı, reaksiyon hızı, hafıza, uzamsal farkındalık ve diğer bilişsel faktörler çok etkili olacak.

Kripto, oyun ve fitness firmaları ile birlikte, Solana Capital, Konvoy Ventures, Defi Capital, Pantera Capital gibi ünlü yatırım firmaları Seed Fon Toplama Turunda toplamda 8.3 milyon$ yatırım yaparak projenin teşviğini sağlamıştır. 

Genopets Nereden Alınır?

Şartsız başvuru olarak Impossible Finance platformunun oluşturmuş olduğu anketi doldurarak 100$ değerinde $GENE token kazanabilirsiniz. Şartlı başvurular için Bybit ve Impossible Finance Launch platformlarının şartlarına göz atmanız gerekmektedir.

Platform, token bilgileri ve daha fazlası için websitemizde yer alan Genopets bölümünü ziyaret etmenizi öneririz.

Herkese sağlıklı, kazançlı ve güvenli günler dileriz!

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: