Huobi Prime List Sign Coin Ön Satış

Metaverse ve Web3 Altcoin Projesi Ön Satışı – Sign Meta | Huobi Prime List Ön Satış Coin Yatırımı

Herkese Merhabalar! 

Bu yazımızda; çok basit bir şekilde ve az bir sermaye ile cep telefonunuzdan bile katılabileceğiniz, yeni bir Huobi Primelist ön satışından bahsedeceğiz. Projemizin adı Sign!!

Huobi Primelist’in yeni projesi olan Sign’i çok hızlıca inceledikten sonra, ön satışa nasıl başvuracağınızı, şartları ve neler yapmanız gerektiğini tek tek anlatacağız. 

Sign; yaratacağı sosyal metaverse ile, Web3 ve Play to Earn yani Oyna Kazan konseptlerinin hepsini bir araya getirecek, bir uygulama olarak tasarlanmış. WEB3 dünyası için canlı chat, oyun platformu Steam ve NFT market Opensea platformlarını entegre edecek uygulama ile Play to Earn oyunlarının Metaverse etkinliklerine katılabilecek, oyunlar içinde elde ettiğiniz değerli NFT’leri ve özel ürünleri, markette satışını yapabileceksiniz. Birbirinden farklı özelliklerde olan, Blok zincir oyunlarını veya metaverse uygulamalarını tek Aplikasyon üzerinden ulaşmayı hedefleyen uygulama, Kendi içerisinde oyunlar eklendikçe değerini de arttırabilecektir, düşünüyoruz.

Gelelim Huobi Primelist satış şartları ve ardından başvuru koşullarına. Toplam arzı 10 milyar adet olan Sign Metarvers’ün, sadece 10 milyon adedi Primelist etkinliğinde satılacak. 16 Haziran günü yapılacak çekiliş sonrası şanslı kişilere adet fiyatı 0,02$ olan Sign tokenler, tek pakette 2500 adet yani 50 dolarlık olacak şekilde satılacak. Kazanmanız halinde cüzdanınızda bulunan 50 USDT otomatik olarak SIGN token ile takas edilmiş olacak ve sonrasında, listeleme anını bekleyeceksiniz. 

Başvuru sürecinden ve yapmanız gerekenlerden hemen bahsedelim. İlk ve en önemli kural eğer Huobi globale kayıtlı değilseniz veya KYC yapmadıysanız 15 Haziran TSİ 14’den önce mutlaka kayıt olmalı ve KYC sürecini tamamlamış olmalısınız. Bu arada halen Huobi borsasında kaydınız yoksa; buradan kayıt olarak; hem 700$ hoşgeldin bonusu ve 3000 LUNA ödül kampanyasından faydalanabilir hem de tüm işlemlerinizde Huobi borsasının, Pusula Finans ailesine özel, yüksek komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz. 

Projeye devam etmeden önce devam eden airdrop etkinliğimizi de sizlere hatırlatalım; 3 kişiye toplamda 1000 TL ödül dağıtacağımız airdroba başvurmak çok kolay; telegram botu ile basit görevleri tamamlamanız yeterli! Unutmamanız gereken en önemli detay, ödülü alabilmek için, pusula finansa özel linkten kayıt olduğunuz, Huobi borsası UID numaranızı vermek; hepsi bu!

Hemen, başvuru şartlarına geri dönelim. Burayı dikkatlice takip etmenizi öneriyoruz çünkü, herhangi bir koşulu karşılamamanız durumunda, çekiliş hakkı kazanamazsınız. 11 Haziran saat 19:00 ile 14 Haziran 19:00 saatleri arasında spot, türev, marjin, OTC, Huobi Earn, Quant, pool veya opsiyon hesabınızdaki 3 günlük bakiyenizin ortalama miktarı en az 100 dolar ve 12 Haziran 19:00 ile 16 Haziran 14:00 saatleri arasında 3 günlük, ortalama spot işlem hacminiz 500 USDT olmalı. Yani toplam 3 günün sonunda en az 1500 dolar işlem hacmi yaratmış olmanız gerekiyor. Ancak hem alış hem de satış işlemlerinizin ayrı ayrı sayılacağından, bu rakamı gözünüzde büyütmeyin. Örneğin 100$ Ethereum aldınız, hemen sonra sattınız; bu ticaret, hacminize 200 dolar olarak yansıyacak. 

Ayrıca 15 Haziran 14:00 ile 16 Haziran 14:00 saatleri arasında, uygun kullanıcıların bu etkinliğe kaydolmaları, yani başvurmaları gerekmektedir. Kayıt süresince lütfen hesabınızdaki USDT bakiyesinin, min. tek paket satın alım miktarından, yani en az 50$’dan yüksek olduğundan emin olun. Kayıt tamamlandıktan sonra Huobi exchange hesabınızdaki USDT bakiyenin otomatik olarak kilitleneceğini unutmayın. Son olarak ekleyelim; alacağınız maksimum Sign token miktarı, Huobi’deki toplam varlık bakiyenizle orantılıdır. Toplam varlık bakiyeniz ne kadar yüksek olursa, maksimum sipariş boyutu o kadar büyük olur yani ne kadar çok varlığa sahipseniz, o kadar çok token sipariş edebilirsiniz.

Hemen bir önceki Primelist satışından da bahsedelim. Huobi’de geçtiğimiz hafta ön satışı gerçekleştirilen Cube Coin, listelenme anında; 23 kat değerlendi ve piyasadaki satış baskısına direnerek ön satış fiyatının 21 kat üstünde yatırımcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yukarıda saydığımız koşulları karşılamanız ve çekilişi kazanmanız halinde Cube coin örneğindeki gibi, 50 dolarınız, 1.000 dolar olma ihtimali bulunmaktadır. 

Videoyu tamamlamadan önce tekradan hatırlatalım, Huobi Primelist projesine başvuru şartlarını sağlamak için Houbi borsasına kayıdınızı gerçekleştirip, KYC işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor.

Huobi borsası üyeliğiniz yok ise; buradan yüksek komisyon indirimiyle kayıt olabilir ve telegram botu ile 1000 TL ödüllü Airdrop etkinliğimize katılabilirsiniz. Ayrıca Huobi için özel olarak oluşturduğumuz Telegram kanalımızı da, airdrop botunda yer alan görevleri tamamlayarak katılabilirsiniz. Böylece Huobi borsasındaki sadece ön satışlar değil, airdrop ve pasif gelir gibi tüm kazanç fırsatlarına en hızlı şekilde ulaşabileceksiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: