Güncel Kripto Analiz ve Kripto Para Haberleri – 28.02.2022

BİTCOİN SON DURUM

ALTCOİNLERDE DESTEK DİRENÇ NOKTALARI NELER?

KRİPTO ANALİZ VE KRİPTO PARA HABERLERİ!

  • Savaş Devam Ediyor! 
  • Rusya’ya Ekonomik Yaptırımlar Geldi
  • Kripto Paralar Savaşlara Etki Etmeye Başladı
  • Bitcoin Ethereum Ripple Near Theta Bloktopia Coinlerine bakacağız!
  • Ayrıca 2 Ödül Etkinliğimiz Devam Ediyor. Kısaca Hatırlatacağız ve Major ve Minör Ağlarda Önemli Gelişmeleri sizlere paylaşacağız!

🔴 Savaş tüm gerçekliğiyle sürerken piyasalar haftaya kendini bir nebze de olsa toparlamış ve ilk şoku atlatmış görünüyor.  Perşembe günkü düşüşler ve anormal fiyat hareketleri kısmen de olsa cuma günü geri alındı ve piyasalar haftasonuna daha sakin girdi. 

🔴Rublenin aşırı değer kaybetmesi ve AB Komisyonu’nun Rusya’yı SWIFT sisteminden çıkarması sebebiyle ilerleyen dönemlerde insanların kripto paraları daha çok benimsemesi bekleniyor.

🔴Artık Kripto paralar savaşlara yön vermeye başladı ve merkeziyetsizliği sayesinde değeri her geçen gün daha çok anlaşılmaya başlandı. Dünya Ukrayna’nın arkasında yer aldı ve kripto para ile yardım toplama kampanyasında 20 milyon$ ‘a yakın para toplandı. 

🔴Ayrıca Binance borsası Ukrayna’ya destek olmak için en az 10 milyon$’lık yardım fonu başlattı.

🔴Coin analizlerimize geçmeden sizlere 2 adet ödüllü video kampanyamızı hatırlatmak istiyoruz.

Birinci kampanyamız düşük sermaye ile garanti alım hakkı veren Playpad platformu ile ilgili. Youtube’da videonun yorumlar kısmına yorum bırakarak kolaylıkla katılabilirsiniz. Fazla yorum yazdıkça şansınız da artar.

https://twitter.com/PusulaFinans/status/1497571887337119744?s=20&t=YYudvSKZ3exWqOOAXC_gQg

İkincisi ise geçtiğimiz hafta yayınladığımız  “100x Altcoin Sepeti” Videomuzun yorumlar kısmına sepette yer alan altcoinleri yazarak katılabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2ZmRinWlZeI

🔴Harmony Ağı ve Cosmos Ağı arasında köprü bugün aktif oluyor.

🔴Geçtiğimiz hafta değerlendirdiğimiz Ontology ve Bluzelle ağlarında mainnet güncellemeleri bulunmakta. 

2 da Ethereum akıllı kontratları üzerinde çalıştırmaya elverişli olacak.

 

🔵 Bitcoin BTC Coin Analiz ve Güncel Grafik #BTC

🔵 Ethereum Analiz ve Güncel Grafik #ETH

🔵 Near Coin Analiz ve Güncel Grafik #NEAR

🔵 Ripple Coin Analiz ve Güncel Grafik #XRP

🔵 Bloktopia Token Analiz ve Güncel Grafik #BLOK

🔵 Theta Coin Analiz ve Güncel Grafik #THETA

 

Bitcoin Güncel Analiz, Coin Analiz, Bitcoin Yorum ve Altcoin Yorumları için Temel Bilgiler;

👉🏼 Korku ve Açgözlülük Endeksi

👉🏼 Finans Piyasası Genel Bakış

👉🏼 Bitcoin Son Durum, Bitcoin Analiz, Bitcoin Ne Olacak?

👉🏼 Altcoin Son Durum ve Altcoin Analiz

👉🏼 Bitcoin neden düşüyor? veya Bitcoin yükselecek mi? sorularına cevaplar

👉🏼 Coinler neden düşüyor? veya Coinler ne zaman yükselir? sorularına cevaplar

📉 Teknik Analiz: Kripto para veya borsa endeksi fiyatının ya da işlem miktarında meydana gelen değişmelerin genellikle grafiklerle açıklanması ve geleceğe yönelik trend belirleme aracıdır.

📉 Temel Analiz: Ekonomik ve politik verilerin analizi yardımı ile finansal ürünlerin gelecekte nasıl hareket edeceği konusunda tahminlerde bulunabilmeyi sağlayan analiz türüdür.

🟢 Bitcoin Nedir? Satoshi Nakamoto tarafından 2009 yılında yaratılan ve blok zincir teknolojisi ile kişiden kişiye (P2P), arada aracı kurum olmadan para gönderme ve alma sisteminin ilk coinidir. #Bitcoin (BTC), merkeziyetsiz bir kripto para birimidir.

🟢 Altcoin Nedir? Bitcoin dışındaki bütün kripto paralar #Altcoin olarak adlandırılır. Bitcoin ‘e alternatif olan coinler gibi düşünebilirsiniz. Altcoinlerin üretilmesinde ki temel amaç, Bitcoin ‘e göre daha iyi ya da farklı bir versiyon olmasıdır. Bazı altcoinler, uygulamalar oluşturmak için bir programlama dili sunarken, bazıları ise Bitcoin’e kıyasla daha fazla gizlilik sunar. Piyasada en çok bilinen ve en büyük hacme sahip olan; Ethereum, Cardano (ADA), Ripple (XRP), BNB, Litecoin, Polkadot, Avax ve Solana gibi sayısız altcoin vardır ve hepsinin birbirinden farklı özellik ve kullanım alanları vardır.

🟢 Kripto Para Nedir? Sanal para birimi olarak kullanılan ve herhangi bir fiziksel biçimde mevcut olmayan dijital varlıklardır. Kripto analiz, kripto para son durum ve kripto para son dakika bilgileri alabilmek için hafta içi her gün kripto haber bültenimizi izlemeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: