Güncel Kripto Analiz ve Kripto Para Haberleri – 24.02.2022

Bitcoin Son Durum – Analiz | Bitcoin Neden Düşüyor? | Kripto Analiz ve Kripto Para Haberleri

  • Rusya – Ukrayna Krizinde Tansiyon Dinmiyor 
  • Ukrayna’da Olağanüstü Hal ilan edildi!!!
  • Bitcoin, Ethereum, Solana, Shiba, Matic, Cosmos Analizleri ve Genel Piyasa Değerlendirmesinin Ardından
  • Bugünün Önemli Kripto Para Gelişmelerine Göz Atacağız
  • Hazırsak Başlayalım

🔴 Dünya diken üstünde ve dünden itibaren Ukrayna genelinde 30 gün sürecek olağanüstü hal ilan edildi. Ayrıca Ukrayna, kendi vatandaşlarından Rusya’yı terk etmesini istedi. ABD Dışişleri Bakanı Blinken,  Rusya’nın doğu Ukrayna’da isyancıların elindeki bölgelerine asker gönderme kararını kınadı ve Ukrayna’nın egemen topraklarının bir parçası olduğu konusundaki tutumunu doğruladı.

🔴 Geçtiğimiz sene müşterilerine Bitcoin saklama hizmeti sağlayacağını açıklayarak büyük ses getiren ABD’nin en eski bankası Bank of New York Mellon, kripto para hizmetleri risk yönetimi programında Chainalysis  yazılımını kullanacak.

🔴 Barcelona stadyum sponsorluğu için adı açıklanmayan büyük bir kripto firmasını insanlara riskli bir şeyi önerme korkusu sebebiyle red ettiği belirtildi. Barça’nın Spotify ile anlaştığı söyleniyor.

🔴 İspanya Merkez Bankası artan kripto para kullanımı ve yayılımı ardından etkili bir gözetim  talep ediyor.

🔴 Tekrar tekrar söylüyoruz, Ön satışları es geçmeyin çünkü piyasanın her koşulunda size para kazandırabilir. Ücretsiz, koşulsuz başvuru fırsatı var, linkini sizler için aşağıya açıklamalar kısmına bıraktık ve dilerseniz Moonstarter Lauch platformu tanıtım videosu da sağ üstte yer alıyor. Örneğin, Plutoonians iyi platformlarda ön satışı yapıldı ve dün Moonstarterda da satışa çıkacağı açıklandı. 

🔴 Gate borsası STARTUP’da  VIP üyelerin kaçırmaması gereken 2 süper IEO var. Cloudname ve Kyberdyne.

🔵 Bitcoin BTC Coin Analiz ve Güncel Grafik #BTC

🔵 Ethereum Analiz ve Güncel Grafik #ETH

🔵 Solana Coin Analiz ve Güncel Grafik #SOLANA

🔵 Matic Coin Analiz ve Güncel Grafik #MATIC

🔵 Shiba Coin Analiz ve Güncel Grafik #SHIBA

🔵 COSMOS Coin Analiz ve Güncel Grafik #ATOM

 

Bitcoin Güncel Analiz, Coin Analiz, Bitcoin Yorum ve Altcoin Yorumları için Temel Bilgiler;

👉🏼 Korku ve Açgözlülük Endeksi

👉🏼 Finans Piyasası Genel Bakış

👉🏼 Bitcoin Son Durum, Bitcoin Analiz, Bitcoin Ne Olacak?

👉🏼 Altcoin Son Durum ve Altcoin Analiz

👉🏼 Bitcoin neden düşüyor? veya Bitcoin yükselecek mi? sorularına cevaplar

👉🏼 Coinler neden düşüyor? veya Coinler ne zaman yükselir? sorularına cevaplar

📉 Teknik Analiz: Kripto para veya borsa endeksi fiyatının ya da işlem miktarında meydana gelen değişmelerin genellikle grafiklerle açıklanması ve geleceğe yönelik trend belirleme aracıdır.

📉 Temel Analiz: Ekonomik ve politik verilerin analizi yardımı ile finansal ürünlerin gelecekte nasıl hareket edeceği konusunda tahminlerde bulunabilmeyi sağlayan analiz türüdür.

🟢 Bitcoin Nedir? Satoshi Nakamoto tarafından 2009 yılında yaratılan ve blok zincir teknolojisi ile kişiden kişiye (P2P), arada aracı kurum olmadan para gönderme ve alma sisteminin ilk coinidir. #Bitcoin (BTC), merkeziyetsiz bir kripto para birimidir.

🟢 Altcoin Nedir? Bitcoin dışındaki bütün kripto paralar #Altcoin olarak adlandırılır. Bitcoin ‘e alternatif olan coinler gibi düşünebilirsiniz. Altcoinlerin üretilmesinde ki temel amaç, Bitcoin ‘e göre daha iyi ya da farklı bir versiyon olmasıdır. Bazı altcoinler, uygulamalar oluşturmak için bir programlama dili sunarken, bazıları ise Bitcoin’e kıyasla daha fazla gizlilik sunar. Piyasada en çok bilinen ve en büyük hacme sahip olan; Ethereum, Cardano (ADA), Ripple (XRP), BNB, Litecoin, Polkadot, Avax ve Solana gibi sayısız altcoin vardır ve hepsinin birbirinden farklı özellik ve kullanım alanları vardır.

🟢 Kripto Para Nedir? Sanal para birimi olarak kullanılan ve herhangi bir fiziksel biçimde mevcut olmayan dijital varlıklardır. Kripto analiz, kripto para son durum ve kripto para son dakika bilgileri alabilmek için hafta içi her gün kripto haber bültenimizi izlemeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: