Güncel Kripto Analiz ve Kripto Para Haberleri – 22.02.2022

  • SAVAŞ HABERLERİ BİTMİYOR! 
  • Rusya – Ukrayna Gerilimi Devam Ediyor ve  Açıklamalar Geldikçe Piyasada Sert Hareketler Yaşanıyor!
  • Bitcoin, Ethereum, Avalanche, Ontology, Shiba Analizleri ve genel piyasa değerlendirmesinin ardından Avalanche ağında bir Testnete katılıp Airdrop Kovalayacağız. 
  • ve Son olarak önemli Kripto Para gelişmelerine göz atacağız
  • Hazırsak Başlayalım

🔴 Dün Bitcoin ve kripto paralar için oldukça hareketli bir gündü. Sabah saatlerinde diğer ülkelerin çabaları sayesinde Rusya – Ukrayna krizi hakkında  “Uzlaşma Sağlanıyor” haberleri yayıldı.  Haberin ardından başta Bitcoin olmak üzere piyasada yukarı yönlü gelişmeler yaşandı ve haftasonu görülen kayıpların büyük kısmı geri alındı. Ancak akşam saatlerinde Rusya Devlet Başkan’ı Putin’in Ukrayna karşıtı sert sözleri ile piyasada  tekrar panik satışları başladı ve düşüşler görüldü.

🔴 Rusya Merkez Bankasının kripto karşıtı açıklamalarına  rağmen, Rusya Maliye Bakanlığı, Kripto Para Yasa Tasarısını Parlamento’ya Sundu.

🔴 İngiltere Premier Lig kulüplerinden Manchester City, metaverse’deki dünyanın ilk futbol stadyumunun inşasına başladı

🔴 Alman giyim markası Puma, Twitter’da ismini PUMA ETH olarak güncelledi. 

🔴 Ontology 28 şubat günü Mainnet güncellemesi gerçekleştireceğini açıkladı. Güncelleme ile ağın blok yüksekliği artacak ve EVM desteği olacak.

🔴 Dao Maker, Farastarter, BSC Launch ve Terraformer gibi önemli platformlar ile birlikte Dragon SB; Gate borsasında ön satışı gerçekleştirilecek. Değerlendirmek isteyenler başvurmayı kaçırmasın.

🔴 Ayrıca bugün Endless Battlefield, Quoth, Altava, Faith Tribe gibi önemli projelerin ücretsiz ve koşulsuz  whitelist başvuruları sonlanıyor.  Piyasadan daha az etkilenerek ön satışları kovalamak ve ciddi kazançlar elde etmek mümkün. Ayrıca az önce saydığımız örnekler haricinde birçok ön satış ve airdrop fırsatı sitemizde mevcut. Mutlaka başvurun ve şansınızı deneyin.

 

🔵 Bitcoin BTC Coin Analiz ve Güncel Grafik #BTC

🔵 Ethereum Analiz ve Güncel Grafik #ETH

🔵 Avalanche Coin Analiz ve Güncel Grafik #AVAX

🔵 Ontology Coin Analiz ve Güncel Grafik #ONT

🔵 Shiba Coin Analiz ve Güncel Grafik #SHIBA

🔵 Decentraland Coin Analiz ve Güncel Grafik #MANA

 

Bitcoin Güncel Analiz, Coin Analiz, Bitcoin Yorum ve Altcoin Yorumları için Temel Bilgiler;

👉🏼 Korku ve Açgözlülük Endeksi

👉🏼 Finans Piyasası Genel Bakış

👉🏼 Bitcoin Son Durum, Bitcoin Analiz, Bitcoin Ne Olacak?

👉🏼 Altcoin Son Durum ve Altcoin Analiz

👉🏼 Bitcoin neden düşüyor? veya Bitcoin yükselecek mi? sorularına cevaplar

👉🏼 Coinler neden düşüyor? veya Coinler ne zaman yükselir? sorularına cevaplar

📉 Teknik Analiz: Kripto para veya borsa endeksi fiyatının ya da işlem miktarında meydana gelen değişmelerin genellikle grafiklerle açıklanması ve geleceğe yönelik trend belirleme aracıdır.

📉 Temel Analiz: Ekonomik ve politik verilerin analizi yardımı ile finansal ürünlerin gelecekte nasıl hareket edeceği konusunda tahminlerde bulunabilmeyi sağlayan analiz türüdür.

🟢 Bitcoin Nedir? Satoshi Nakamoto tarafından 2009 yılında yaratılan ve blok zincir teknolojisi ile kişiden kişiye (P2P), arada aracı kurum olmadan para gönderme ve alma sisteminin ilk coinidir. #Bitcoin (BTC), merkeziyetsiz bir kripto para birimidir.

🟢 Altcoin Nedir? Bitcoin dışındaki bütün kripto paralar #Altcoin olarak adlandırılır. Bitcoin ‘e alternatif olan coinler gibi düşünebilirsiniz. Altcoinlerin üretilmesinde ki temel amaç, Bitcoin ‘e göre daha iyi ya da farklı bir versiyon olmasıdır. Bazı altcoinler, uygulamalar oluşturmak için bir programlama dili sunarken, bazıları ise Bitcoin’e kıyasla daha fazla gizlilik sunar. Piyasada en çok bilinen ve en büyük hacme sahip olan; Ethereum, Cardano (ADA), Ripple (XRP), BNB, Litecoin, Polkadot, Avax ve Solana gibi sayısız altcoin vardır ve hepsinin birbirinden farklı özellik ve kullanım alanları vardır.

🟢 Kripto Para Nedir? Sanal para birimi olarak kullanılan ve herhangi bir fiziksel biçimde mevcut olmayan dijital varlıklardır. Kripto analiz, kripto para son durum ve kripto para son dakika bilgileri alabilmek için hafta içi her gün kripto haber bültenimizi izlemeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: