Güncel Kripto Analiz ve Kripto Para Haberleri – 01.03.2022

  • Müzakereler Başladı! Piyasa Canlandı! 
  • Bitcoin, Ethereum, Radio Caca, Verasity, Babydoge, Kishu ve Floki tokenlere bakacağız.
  • Ayrıca 2 Ödül Etkinliğimiz Devam Ediyor. Kısaca Hatırlatacağız
  • Günün Gelişmeleri ile Hazırsak Hadi Başlayalım

🔴SWIFT sisteminden çıkarılması ve Ekonomik Yaptırımların sonucu Rusya’ya ağır oldu. Dün Ruble %25 değer kaybederek haftaya başladı hatta Moskova borsası dün hiç açılmadı. Ruble’nin aşırı değer kaybını durdurmak için Rusya’da faiz %9,5 ‘dan  %20’ye çıkarıldı.

🔴Öte yandan iki ülke müzakerelere oturmayı kabul etmişti.  Dün müzakerelerin ilk adımı gerçekleşince piyasaya olumlu bir etki oldu ve Bitcoin bir anda 39 bin dolar seviyelerinden 41bin dolar seviyelerine geldi.

🔵 Bitcoin BTC Coin Analiz ve Güncel Grafik #BTC

🔵 Ethereum Analiz ve Güncel Grafik #ETH

🔵 Baby Doge ve Güncel Grafik #BABYDOGE

🔵 Floki Token Analiz ve Güncel Grafik #FLOKI

🔵 Radio Caca Analiz ve Güncel Grafik #RACA

🔵 Verasity Token Analiz ve Güncel Grafik #VRA

🔵 Kishu Token Analiz ve Güncel Grafik #KISHU

🔴Teknolojisi ve yüksek potansilyeli sebebiyle sizlere önerdiğimiz Luna ve Cosmos coinler FTX borsasında listelenecek.

🔴Metan Evolution token Gate borsasında,

🔴Metagear, Wilder World, Vlaunch ve Polkacity tokenler Huobi’de listeleniyor.

🔴Synapse Network platformuna Stake özelliği geliyor.

🔴Ayrıca websitemizde sizlere ücretsiz ön satış başvuru linklerini verdiğimiz Duckie Land ve Metarun projeleri dün listelendi ve iki token de 15 kat değerlendi. 

🔴Sizlere 2 adet ödüllü video kampanyamızı hatırlatmak istiyoruz.

Birinci kampanyamız düşük sermaye ile garanti alım hakkı veren Playpad platformu ile ilgili. Youtube’da videonun yorumlar kısmına yorum bırakarak kolaylıkla katılabilirsiniz. Fazla yorum yazdıkça şansınız da artar.

https://twitter.com/PusulaFinans/status/1497571887337119744?s=20&t=YYudvSKZ3exWqOOAXC_gQg

İkincisi ise geçtiğimiz hafta yayınladığımız  “100x Altcoin Sepeti” Videomuzun yorumlar kısmına sepette yer alan altcoinleri yazarak katılabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=2ZmRinWlZeI

Bitcoin Güncel Analiz, Coin Analiz, Bitcoin Yorum ve Altcoin Yorumları için Temel Bilgiler;

👉🏼 Korku ve Açgözlülük Endeksi

👉🏼 Finans Piyasası Genel Bakış

👉🏼 Bitcoin Son Durum, Bitcoin Analiz, Bitcoin Ne Olacak?

👉🏼 Altcoin Son Durum ve Altcoin Analiz

👉🏼 Bitcoin neden düşüyor? veya Bitcoin yükselecek mi? sorularına cevaplar

👉🏼 Coinler neden düşüyor? veya Coinler ne zaman yükselir? sorularına cevaplar

📉 Teknik Analiz: Kripto para veya borsa endeksi fiyatının ya da işlem miktarında meydana gelen değişmelerin genellikle grafiklerle açıklanması ve geleceğe yönelik trend belirleme aracıdır.

📉 Temel Analiz: Ekonomik ve politik verilerin analizi yardımı ile finansal ürünlerin gelecekte nasıl hareket edeceği konusunda tahminlerde bulunabilmeyi sağlayan analiz türüdür.

🟢 Bitcoin Nedir? Satoshi Nakamoto tarafından 2009 yılında yaratılan ve blok zincir teknolojisi ile kişiden kişiye (P2P), arada aracı kurum olmadan para gönderme ve alma sisteminin ilk coinidir. #Bitcoin (BTC), merkeziyetsiz bir kripto para birimidir.

🟢 Altcoin Nedir? Bitcoin dışındaki bütün kripto paralar #Altcoin olarak adlandırılır. Bitcoin ‘e alternatif olan coinler gibi düşünebilirsiniz. Altcoinlerin üretilmesinde ki temel amaç, Bitcoin ‘e göre daha iyi ya da farklı bir versiyon olmasıdır. Bazı altcoinler, uygulamalar oluşturmak için bir programlama dili sunarken, bazıları ise Bitcoin’e kıyasla daha fazla gizlilik sunar. Piyasada en çok bilinen ve en büyük hacme sahip olan; Ethereum, Cardano (ADA), Ripple (XRP), BNB, Litecoin, Polkadot, Avax ve Solana gibi sayısız altcoin vardır ve hepsinin birbirinden farklı özellik ve kullanım alanları vardır.

🟢 Kripto Para Nedir? Sanal para birimi olarak kullanılan ve herhangi bir fiziksel biçimde mevcut olmayan dijital varlıklardır. Kripto analiz, kripto para son durum ve kripto para son dakika bilgileri alabilmek için hafta içi her gün kripto haber bültenimizi izlemeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: