Ekim 4, 2022

Pusula Finans

Türkiye'nin En Etkili Blokzincir Topluluğu

Gizlilik Politikası – Mobil Uygulama

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları (Google Play Store)

 1. İşbu sayfada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları, STechnology’nin Google Play Store’da yayınlanan Pusula Finans uygulaması için geçerlidir. Söz konusu uygulamayı mobil cihazınıza yüklediğinizde işbu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu uygulamayı mobil cihazınıza yüklemeyiniz.
 2. STechnology’nin Google Play Store’da yayınlanan Pusula Finans uygulaması, mobil cihaza indirildikten sonra kullanıcının isim, e-posta adresi, şifre, konum verisi gibi herhangi bir kişisel verisini talep etmemektedir. Bir başka deyişle kullanıcı, söz konusu uygulama mobil cihazına indirdikten sonra üye olmadan çalışabilmektedir. Bu itibarla STechnology’nin Google Play Store’da yayınlanan Pusula Finans uygulaması, kullanıcıya ait hiçbir kişisel veriyi toplamamakta ve/veya kullanıcıdan herhangi bir kişisel verisini talep etmemektedir.
 3. Pusula Finans Uygulaması olarak Mobil Uygulama içerisindeki Kullanıcıya ait bilgilerin hiçbir şekilde tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmadığı açıklanmıştır. İşbu başlığa dayanarak zaten kayıt altında olmayan veriler, üçüncü taraflar ile paylaşılmayacaktır.
 4. STechnology’nin Google Play Store’da yayınlanan Pusula Finans uygulaması, uygulama içerisinde sadece Google Admob reklamları kullanmaktadır.
 5. STechnology, kaliteli ve yararlı içerikler yayınlamak için her zaman gereken özeni göstermeyi taahhüt etmekte olup içeriklerin kullanıcı beklentilerini karşılayacağı, tüm kullanıcılar açısından yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair garanti vermemektedir.
 6. Uygulamamız kullanıcı istatistiği için yalnızca Google Analytics servisini kullanmaktadır . Google Analytics Google Gizlilik Sözleşmesi okuyunuz.
 7. Uygulamamız, depolama için cihazın belleğinde uygulama içerisinde kullanılan ikonların ve uygulamaya ait veri tabanının saklanmasına olanak verir.
 8. STechnology’nin Google Play Store’da yayınlanan Pusula Finans uygulaması, güvenliği konusunda gerekli önlemleri almayı ve Google Play Politikaları kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirmeyi taahhüt etmektedir.
 9. Kullanıcı, STechnology’nin Google Play Store’da yayınlanan Pusula Finans uygulamasında yer alan sesli, yazılı ve görsel unsurlar ile yazılımlardan oluşan bütün içeriklere ilişkin her türlü telif hakkını haiz olduğunu kabul etmekte olup herhangi bir videonun veya işbu videoların ve uygulama içeriklerini, kopyalama, çoğaltma, yeniden yayınlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. girişimlerde bulunmamayı taahhüt etmektedir.
 10. Kullanıcı, STechnology’nin, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları’nda değişiklik yapabileceğini, yapılan değişikliklerin değişiklik tarihinden itibaren geçerli olacağını bildiğini kabul etmektedir. STechnology, işbu koşullarda yapmış olduğu değişikliklerin tarihini aşağıda “Son Güncelleme Tarihi” başlığı altında belirteceğini taahhüt etmektedir.
 11. Kullanıcı, STechnology’nin Google Play Store’da yayınlanan Pusula Finans uygulamasına ve/veya işbu koşullara ilişkin şikâyet, görüş ve önerilerini gim@btk.gov.tr üzerinden gönderebileceğini bilmekte ve kabul etmektedir.

Tarih: 26.06.2021

Copyright © Pusula Finans | Newsphere by AF themes.