CZ ve Elon Musk Söz Düellosuna Girdi!

Binance CEO’su Changpeng Zhao ve Elon Musk söz düellosuna girdi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, nam-ı diğer CZ; geçtiğimiz günlerde Financial Times’a bir demeç verdi. Küresel varlığın düzenleyicileri tarafından “Gelişmiş Bir Algı” hedeflediğini vurgulayan CZ’nin bu demecini haber yapan Coindesk;  haberi Twitter’dan paylaştı. Buraya kadar her şey normal.

Ancak Coindesk’in bu paylaşımının altına Tesla CEO’su Elon Musk; CZ’yi de etiketleyerek “Doge müşterilerinizle nasıl gidiyor? Durum karanlık duruyor” cevabını paylaştı.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Binance Dogecoin cüzdanlarında bir hata bulduğunu ve durumun düzeltilene kadar cüzdan işlemlerinin askıya alındığını belirtmişti. Bu duruma atıfta bulunan ve altında kötü niyet arayan Elon Musk’a cevabı CZ yine Twitter’dan verdi.

CZ cevabında “Elon, bunun bir Dogecoin cüzdan sorunu olduğunu, Dogecoin geliştiricileri ile iletişim halindeyiz, verdiğimiz rahatsızlıktan özür dileriz” cevabını verdi. Herkes olay kapandı zannederken twitin devamında CZ, “Burada ne oldu” diyerek Tesla arabanın yazılım hatasıyla ilgili 12.000 aracı geri çağırmasını sordu. Elon Musk’dan henüz cevap gelmedi fakat bu tartışma burada bitmez gibi duruyor.Güncelleme: Düello bitmez demiştik. Top Elon Musk’da kalmıştı. Elon Musk CZ’ye cevaben “Binance kullanmıyorum (Kayıt olmayı denedim, ancak çok uzun sürüyor) bu yüzden kişisel olarak bir sorunum yok. Bu konuyu sadece diğer Dogecoin sahipleri adına gündeme getiriyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: