Çok Artacak Altcoin Sepeti – Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2022

Sıradaki Çok Artacak Altcoinler – Roket Altcoin Sepeti | BTC ve Kripto Para Analiz

Herkese Merhabalar!

Bitcoin’in belirsiz durumu can sıkarken, bazı Altcoinler piyasaya kafa tutuyor ve her şeye rağmen yükselmeye, roket atmaya devam ediyor. Yine her zaman olduğu gibi sizlere; henüz fazla değerlenmemiş ve çok kazandırabilecek, market hacmi düşük ama bir o kadar da kalite projeler ile, harika bir sepet hazırladık.

Ayrıca sizlere Bayram hediyesi olarak, 500 TL ödüllü bir airdrop etkinliğimiz var, başvuru linkini burada bulabilirsiniz. Hepsi bu da değil; Ascendex borsasının, Pusula Finans ailesine özel olarak hazırladığı, tam 5000$ ödüllü bir etkinliğimiz daha var. Projelere bakalım; biraz sonra ödüllerin detaylarını vereceğiz, kazanmak çok kolay!, kesinlikle kaçırmamalısınız!

İlk önce çok hızlıca; genel piyasanın gidişatını görebilmek ve önümüzdeki süreçte bizi neler bekliyor onları yorumlayabilmek için; BTC ve ETH grafiklerine bakalım.

Bitcoin BTC Analiz:

Bitcoin’in 37bin – 42bin seviyeleri arasında akümüle olmasını beklediğimizi, önceki analizlerimizde belirtmiştik. Elon Musk’ın Twitter’ı satın almak istediğini beyan ettiği gün, 42100 dolar seviyelerini test eden Bitcoin, ardından tekrar 38 bin$ seviyelerine kadar geri çekildi. Bitcoin yönünü yukarı çevirdi diyebilmemiz için, kendini bu orta vade trendinin üzerine atması gerektiğini de önceki videolarımızda belirtmiştik, fakat hala bu yapı oluşamadı. Bu arada, mayıs ayının başında gerçekleşecek FED toplantısından çıkacak, faiz kararının, piyasanın yönünü belirlemesini bekliyoruz. Daralan üçgenin, hangi yöne kırılacağını takip edecek ve W formasyonunun 42400 dolar civarındaki boyun kısmını aşmasını bekleyeceğiz. Aşağı yönlü kırılım gerçekleşir ise, ilk desteğimiz 34600$ ve 32000$ seviyeleridir.

Ethereum ETH Analiz:

Altcoinlerin en büyüğü ETHEREUM’a baktığımızda ise, daha önce destek olarak çalışan 2950$ seviyesinin, kısa vadede dirence dönüştüğünü görüyoruz. Alçalan takoz formasyonunu gözlemlediğimiz ETH’da, ilk desteğimiz 2700$ seviyeleridir.

Şimdi sizlere yaklaşık 1,5 yıldır takip ettiğimiz ancak birçoğunuzun belki de adını ilk kez duyacağı, LAYER-1 yani Katman-1 projeden bahsedeceğiz. Projemizin adı Concordium!

Concordium CCD Analiz:

Deneyimli ekibi ve arkasındaki önemli destekçileriyle, emin adımlarla ilerlemekte olan Concordium; Ethereum Katili olarak adlandırılan AVAX, SOLANA, LUNA gibi LAYER-1 protokolüdür ve benzerlerinden farklı teknolojiye sahiptir. Gizlilik ve hesap verebilirlik sloganıyla yola çıkan Concordium; ağının hızlı, güvenli, gizli ve merkeziyetsiz olmasını sağlayan zero knowledge proof, yani sıfır kanıt prensibini kullanmaktadır. 

GEELY, TACANS, Space Seven gibi partnerleri bulunan Concordium’un ekibine baktığımız zaman otomotiv devi VOLVO’nun eski CEO’su, Danimarka Merkezli Banking Circle finansal altyapı başkanı gibi önemli isimleri görüyoruz. Ekibin  başında ise, Danimarka merkezli Saxo yatırım bankasının kurucu ortağı bulunmaktadır. Ayrıca; projenin partnerlerine baktığımızda ise, Çin merkezli otomotiv devi Geely ve Fintech gibi üst düzey firmaları görebiliyoruz.

Coinmarketcap verilerine baktığımızda, toplam 10 milyar arza sahip olan  Concordium yani CCD coinin şuan dolaşımdaki miktarı 810 milyon adet olduğunu görüyoruz. Şu ana kadarki ATH yani tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0875 $, bugün gördüğümüz 0,035$ seviyesinden 2,5 katı daha yukarıda. Kendisi gibi layer-1 blok zincir tabanlı projelerin seviyelerine yaklaşması bile, yatırımcılarına hayli yüksek kazanç fırsatı sunacaktır. Ayrıca henüz sadece 3, 4 borsada listeli olan Concordium coinleri; ileriye dönük, sağlam bir yatırım yapmak için, rahatlıkla Ascendex borsasından alabilirsiniz, diyoruz ve yazımızın başında bahsettiğimiz; Ascendex borsasının, Pusula Finans ailesine özel olarak düzenlediği, muhteşem ödül kampanyasının detaylarını vermek istiyoruz. Bir yandan yatırım yaparken, bir yandan da ödül kazanacaksınız.

Ascendex Borsası; Pusula Finans ailesine özel yepyeni bir kampanya başlattı! 

9 Mayısa kadar geçerli kampanyada, TAM 3 farklı muhteşem ödül dağıtımı yapılacak. Tekrarlıyoruz, kampanya 9 mayısta sonlanacak o yüzden elinizi çabuk tutun!!

İlk Ödül 5$ hoşgeldin bonusu. Buradan; PUSULA FİNANS’a özel referans linkiyle kayıt olup, 100$ hacim yaratan HERKES 5$ airdrop kazanacak. İkinci ödül ise, tam 5000$ değerinde! 9 mayıs gününe kadar, Ascendex borsasında en çok hacim yaratan 10 kişi!; 5000 doları paylaşacaklar. Bu 10 kişinin listesi, günlük olarak güncel bir şekilde paylaşılacak, biz de size listeyi Pusula Finans telegram kanalından yayınlıyor olacağız. Üçüncü ödül etkinliğinde ise, 10 kişi referans getirenler toplam 30.000$ ödülü paylaşacaklar. Referans ile gelen kişilerin en az 200$ hacim yaratması gerekiyor. Ayrıca; gelecek referansların arasından 500$ hacim yaratanlar da ekstra bir 10.000$ ödülü paylaşacak. Bitmedi; 500 dolar hacim yaratanların arasından 10 şanslı kişi ayrıca Apple MACBOOK Pro kazanacak.

Gördüğünüz gibi Ödüller ŞAHANE! 9 gününüz var, zaman geçirmeden şansınızı deneyin ve unutmayın bu ödül etkinliği, sadece Pusula Finans ailesine özel, yani katılabilmeniz için bizim kayıt linkimizi kullanmanız gerekiyor.

Bugünlerde Move to Earn yani hareket et kazan uygulamaları çok revaçta. İnsanlar yürüyerek veya koşarak, rahatlıkla günde 15-20 dolar kazanabiliyor; ayrıca bazı uygulamalara başlamak için gereken ayakkabılar, 1500 dolara kapış kapış satılıyor. Pusula Finans olarak videolarımızda biz de sık sık bu trendden bahsediyor ve geç kalmadan bu trendde yer almanızı tavsiye ediyoruz.

Hem tüm Move to Earn projeleri incelediğimiz hem de özel olarak sadece Step App projesini incelediğimiz videolarımızı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Yazımızdan sonra, videolarımızı izlemeyi unutmayın, devamı da gelecek diyoruz ve yepyeni bir Move to Earn projesini daha, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Run Together Analiz:

RUN TOGETHER, insanların günlük yürüyüş egzersizlerinden ilham alan, BSC ekosistemi üzerine inşa edilmiş, Web3 tabanlı Move to Earn yani Hareket Et Kazan uygulamasıdır. 

Koşuculara, yaptıkları aksiyon karşılığında token vererek ve yarışma ortamı yaratarak, büyük bir koşu topluluğu oluşturmak ve birlikte fiziksel sağlığı iyileştirme üzerine odaklanmıştır. Projenin roadmap yani yol haritasına baktığımızda; mayıs ayı içerisinde, testnet ve solo koşular için uygulamanın yayınlanacağı belirtilmiş. Haziran ayında ise, mainnete geçiyor ve turnuva modu uygulama içerisine geleceğini görüyoruz. Çok yakında uygulama içerisinde kullanılacak olan NFT ayakkabıların satışları yapılacak. BSC ağında olan bu çok yeni move to earn projesi, ön satışını da daha çok yeni bitirdi. Sorunsuz bir ön satış ve listeleme sonrası, ayakkabı nft satışlarını da hızlıca yapacak olması ile, proje bizlere güven veriyor.

Hemen token ekonomisine ve verilerine baktığımızda adil bir dağıtım takvimi olduğunu söyleyebiliriz. Ön satıştan alanlara ait tokenler 1 ay;  partnerlere ait tokenler 3 ay, takımın tokenleri ise 1 sene kilitli kalacak. Ayrıca partner ve takım tokenlarının dağıtımı toplamda 20 ay gibi uzun bir sürece yayılacağından tokenin sert düşüşler sergilemeyeceğini düşünüyoruz. 

Coinmarketcap verilerine göre anlık fiyatı 0,17 $  ile  ön satış fiyatının yaklaşık 17 katı durumunda. Ayrıca şunu da hemen belirtelim; ön satış sonrasında Pancakeswapta 75 katına kadar fırladı. Bu arada NFT ayakkabı satışlarının RUN token ile yapılacağı açıklandığı için fiyatına pozitif yansıyabilir. Bu nedenle yakından takip etmek gerekiyor. Henüz hiç bir borsa listelenmemiş Run tokenleri; şuan için sadece pancakeswap dan temin edebilirsiniz. İlerleyen süreçte borsa listeleme haberleriyle birlikte yükselişleri yakalayabiliriz.

Tekrar hatırlatmak istiyoruz; Step App videomuzu mutlaka izleyin, proje daha çok yeni ve Binance destekli STEPN uygulamasına, şuan için en büyük rakip olarak görünüyor diyor ve hızla devam ediyoruz.

Sıradaki projemiz bir Metaverse projesi. Ama metaverse demişken öncesinde sizlere 2 flaş gelişmeden bahsedelim. İngiltere’nin en büyük 5. bankası olan Standard Charters Metaverse planları için The Sandbox ile ortaklık oluşturdu. İkinci haberimiz de 4,2 milyar$ değerindeki fon yönetici Fidelity Investments Decentraland ‘da 8 katlı bir bina inşa edecek. Yani tüm dünyada Metaverse yatırımlı hız kesmeden devam ediyor diyerek; Hemen sıradaki projemize geçelim.

Animal Concerts ANML Analiz:

Özel satış ve ön satış turlarında, sitemizden ve sosyal medya kanallarımızdan paylaşarak, takipçilerimize kazanç fırsatları yarattığımız bir başka Metaverse projesi olan; Animal Concerts! Günlük yaşantımızda artık birçok metaverse projesiyle karşılaşabiliyoruz. Oyunlar, NFT’ler, sanat eserleri, para transferleri, bankacılık hizmetleri derken tüm sektörlerde metaverse projeleri oluşturuluyor ve her geçen gün farklı bir proje ile karşılaşıyoruz. Animal concerts’de bunlardan biri. Çevrimiçi mağazacılık, token ekonomisi ve müzik endüstrisini blok zincir ile buluşturmayı hedefleyen Animal Concerts ile metaverse’de oluşturulacak konserlerde hayranı olduğunuz sanatçıları ya da yükselişte olan topluluk, müzisyen ve DJ’leri en öndeymiş gibi izleyebileceksiniz. Snopp Dogg gibi birçok müzisyenin çoktan yerini aldığı Animal Concerts’in partnerleri arasında; Alicia Keys ve Busta Rhymes gibi tanıdık isimler de göze çarpmaktadır. Ayrıca Master ventures, Oracle Investment Group, Magnus Capital gibi önemli destekçileri bulunan projenin;

Coinmarketcap verilerine baktığımız zaman, toplam arzının 12,5 milyar adet olup, piyasada 225 milyon adedi bulunmaktadır. Anlık 0,0077 $ seviyelerinden işlem gören Animal Concerts ATH seviyesinden %75 uzakta ve alım için bizlere yeşil ışık yakıyor. Aynı Concordiumda olduğu gibi Animal concerts tokenları da, Ascendex borsasından alabilirsiniz, ayrıca bu sayede; Ascendex borsasının, Pusula Finans ailesine özel olarak düzenlediği, muhteşem ödül kampanyasına da katılmış olacaksınız. Bir yandan yatırım yaparken, bir yandan da ödül kazanacaksınız. Ascendex borsası kayıt linkimize buradan ulaşabilirsiniz.

Devam etmeden önce; videonun başında belirttiğimiz, Bayram hediyesi Airdrop etkinliğimizin hızlıca detayını vermek istiyoruz. Buradaki link girebilir ve Telegram botu ile çok basit bir şekilde Airdroba katılabilirsiniz. 2 kişiye toplamda 500 TL ödül dağıtacağız ve katılmak çok basit, ayrıca referans linkiniz ile arkadaşlarınızı davet ederek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Outer Ring GQ Analiz:

Piyasada birçok play to earn oyun var. Ancak kendi metaverse’üne sahip ve sadece bir oyundan fazlasını sunan projeler, diğerlerinden kolayca sıyrılmaktadır ve piyasada kendine önemli bir yer edinmektedir. Kendi metaverse’ü bulunan ve aynı zamanda diğer oyuncularla sosyalleşebileceğiniz Outer Ring; sektöründe deneyimli Windex Technology ve Nexxyo Labs ortaklığında geliştirilen ve kullanıcılara müthiş bir deneyim sunmaya hazırlanan bir MMORPG Play to Earn yani Oyna Kazan oyundur. Şimdiden 360 derece VR gözlükler ile sitesinde projeyi deneyimleyebilirsiniz. 

Roadmapine baktığımızda projenin mayıs ayında OUTER RING NFT marketin açılacağını ve haziran ayında oyunun erken katılımının başlayacağını görüyoruz ki, coinlerden haberler ve gelişmeler sunan coinmarketcal sitesinde, merkeziyetsiz borsanın 30 nisan; NFT Market ve Lootbox’ın 30 mayıs; Beta sürümünün ise 30 haziranda piyasaya sürüleceğini teyit etmiş oluyoruz. 

AVSTAR capital ve Black Dragon’un partnerleri arasında bulunan GQ tokeni, şimdilik HUOBI, BISWAP ve Pancake swapta bulabilirsiniz. Toplam arzı 10 milyar olan GQ tokenin dolaşımdaki miktarı ise 1 milyar civarındadır. Anlık olarak 0,026$ ‘a satılan token ATH seviyesinden %70 uzaktadır. İlerleyen süreçte majör merkezi borsalarda listelenmesi muhtemeldir.

Bir sonraki yazımızda görüşemek dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: