Bybit Launchpad DEFY Coin Ön Satış – Yeni Oyna Kripto Para Kazan Altcoin Ön Satışı

Herkese Merhabalar!

Yepyeni bir Ön Satış videosu ile karşınızdayız. Kripto para kazanmanın en önemli yollarından biri olarak, sizlere sıklıkla ön satışlardan bahsediyoruz. Yeni bir ön satış kazanç fırsatı daha geldi. Hem de müthiş bir projeyle; Defy!!

Bu yazımızda; Bybit borsası launchpad ön satışı, DEFY  projesini inceleyecek ve DEFY token ön satış şartlarını anlatarak, kolayca nasıl katılabileceğinizi göstereceğiz! Üstelik ön satışa katılan herkes token kazanacak!!

İlk olarak!! Ön satışa katılabilmek için; henüz Bybit borsasına kaydınız yoksa eğer buradan kayıt olabilirsiniz.

Şimdi hazırsak DEFY projesinin incelemesiyle başlayalım!

DEFY; Play to Earn – Oyna Kazan konseptli, dünyanın ilk konum tabanlı oyunudur. DEFY; oyuncuları gündelik kod kırma oyunu ve gerçek dünya keşiflerini bir araya getirerek, sanal ve fiziksel dünyalar arasında köprü kuran, bir metaverse evrenine sokar.

Teknik makalesine göre; DEFY token toplam arzının 2.5 milyar ile sınırlı kalacağını ve ön satış sürecinde, sadece %1’inin satılmış olacağını görüyoruz. Bu arada söylemeden geçmeyelim, DEFY; yatırım  turlarında tam 3.5 milyon doların üzerinde fon topladı. Projenin destekçilerine baktığımızda, gözümüze çarpan ilk isim; tabi ki oyun ekosisteminin baş aktörü olan Animoca Brands!! Siz bu ismi duymamış olabilirsiniz ama en büyük yatırımcısı olduğu Sandbox ismini muhakkak duymuşsunuzdur. Hong kong merkezli şirket; en son aldığı yatırımlar ile birlikte, değerini 6 milyar dolara kadar çıkardı. Evet, yanlış duymadınız, tam 6 milyar dolar! Böyle büyük bir firmadan yatırım almak da, haliyle çok önemli çünkü sadece gelecek vaat eden projelere yatırım yapıyorlar.

Şimdi sıra geldi, bu müthiş projenin, Bybit borsasındaki ön satışına katılmaya!

Toplamda 18 milyon DEFY token, 2 farklı havuzda, adedi 0,024 dolar karşılığında satılacak. Havuzlar arasındaki fark şu; birinci seçenekten katılım sağladığınızda, miktarı ne olursa olsun, kesinlikle DEFY token satın alabileceksiniz. İkinci seçenekte ise, DEFY token alımı için, Çekilişe katılmış olacaksınız. Şimdi; bu seçenekleri daha detaylı inceleyelim ve katılım şartlarına bakalım!

Toplamda, 12.6 milyon DEFY tokenin satılacağı, birinci havuzdan pay almak için, cüzdanınızda Bybit ’in kendi borsa tokeni olan, BITDAO tokenden, hesaplama dönemi boyunca ortalama en az 50 adet bulundurmanız gerekmektedir. Min. katılım şartını sağlayan 50 adet BITDAO; şuan yaklaşık 40$ değerinde ve burası önemli, unutmayın!! Başvuru yapacağınız BIT token miktarınızın; herkesin toplam BIT token katılım oranına göre, DEFY token satın alabileceksiniz. Yani; Ne kadar çok BIT token tutarsanız, havuzdan alacağınız DEFY token payınız o kadar artıyor olacak. Örnek vermek gerekirse; 100 BITDAO tutan biri 50 BITDAO tutandan 2 kat fazla token alımı yapmış olacak. Ön satış süreci sonucunda, hakkınız kadar DEFY token almış ve ödemeyi BITDAO tokenleriniz ile yapmış olacaksınız.

Gelelim  2. havuzdan nasıl pay alabileceğinize. Bu havuzda, 5,4 milyon DEFY token, çekiliş sistemi ile dağıtılacak! Katılım oldukça basit; tek yapmanız gereken cüzdanınızda 5 gün boyunca, günlük, ortalama olarak en az 100 USDT tutmuş olmak. İlk defa bizi izleyerek kayıt oluyorsanız, herhangi bir borsadan BYBIT hesabınıza 100 USDT göndererek veya farklı bir token gönderip, USDT ‘ye takas ederek, hızlıca çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz. USDT gönderme aşamasına, biraz sonra birlikte bakacağız, o da çok basit. Öncesinde şunu da belirtelim, USDT hodl yani cüzdanda tutma dışında ek olarak, hacim yaratma vb. hiç bir işlem zorunluluğu yok. 12bin kişinin kazanacağı bu çekiliş sonucunda, kazanan herkes, kişi başı 450 DEFY  token satın almış olacak. Otomatik olarak 100 dolar bakiyenizin içinden,450 DEFY token karşılığı olarak 11$ kesilecek ve DEFY  tokenleriniz spot cüzdanınıza yatırılmış olacak. 

Şimdi gelelim ön satış sürecindeki önemli tarihlere;

Ön satışa katılabilmek için gerekli olan BITDAO ve USDT ‘ler için, cüzdan kontrolleri, 10 Ağustos Gecesi Türkiye saati ile 3’te başlayıp 14 Ağustos gece 12’de sona erecek. Cüzdan kontrollerinin sonlanmasının ardından, ön satışa başvuru periyodu başlayacak. Tuttuğunuz BITDAO ve USDT ye göre, 1. veya 2. seçenekten sadece birini seçebilirsiniz. Başvuru süreci 15 Ağustos saat 14:00’de kapanacak! Bu süreyi kaçırmamalısınız, başvuru yapmazsanız eğer ön satıştan token kazanamazsınız. DEFY token listelenme saati ise, yine aynı gün, yani 15 Ağustosta; Türkiye saati ile 15:00’dir.

Cep telefonunuzdan bile katılabileceğiniz borsa ön satışlarının bir diğer büyük avantajı da, tokenlerin hemen o borsada listelenmesi ve aylarca beklemeden %100 oranda; listelenme öncesinde, cüzdanınıza gönderilmesi oluyor. Hemen; daha önceki Bybit launchpad projelerinin neler yaptıklarına da bakalım.

BYBIT Launchpad projesi olan Openblox OBX token satışında yatırımcılar 12$’larını 144$ yapma fırsatını yakaladılar. %26 Kazanma oranıyla oldukça adaletli ön satışlara imza atan BYBIT Launchpad’de kaliteli bir move toearn projesi olan Walken; açılışta 15 kat değerlenerek yatırımcılarına oldukça güzel kazanç fırsatı sunmuştu. Geçtiğimiz ay fırlatılan APEX protokol listelenmesinin ardından 11 kat; Aurigami projesi PLY token ve daha çok yeni, ön satışı yapılan Land Of Conquest SLG token 10 kat değerlendi. Tüm bu geçmiş ön satışların da videolarını tek tek hazırlamış ve proje detaylarıyla birlikte katılım şartlarını sizlerle paylaşmıştık. Hepsine buradan ulaşabilirsiniz.

Bizleri takip edenler bu ön satışlara katılıp iyi paralar kazandı ve devamı da gelecektir diyelim ve hiç bilmeyenler için; Bybit borsası kayıt, para gönderme aşamalarını gösterelim. Ön satışa katılabilmek için, ilk olarak Bybit borsasına kayıt olmalı ve kayıt sonrasında KYC sürecini mutlaka tamamlamalısınız. Tekrar hatırlatalım; buradan kayıt olarak; hem 30 dolar hoşgeldin bonusu ve 200 Dolar ödül kampanyasından, hem de tüm işlemlerinizde Bybit borsasının, Pusula Finans ailesine özel, yüksek komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz.

Kayıt ve KYC işlemleri sonrasında tabiki borsaya para göndermeniz gerekiyor. BYBIT borsasına nasıl USDT gönderebileceğinizi, çok hızlıca göstereceğiz. Hangi borsa olduğu önemli değil, Paribu, BTCtürk olabileceği gibi Binance gibi farklı yabancı borsaları da kullanabilirsiniz. Yatır ile USDT seçip TRC20 ağı ile adresinizi aktif ediyor ve kopyalarak, karşı borsada aynı token ve ağı seçerek yapıştır sonra gönderiyorsunuz. Artık ister USDT ile katılma seçeneğini seçip şansınızı deneyebilir, isterseniz de BITDAO satın alıp bu seçenek ile katılabilirsiniz.

Bu arada yeni başlayan muhteşem bir kampanyadan bahsedelim. Kayıt işleminizin ardından 7 gün içindeki ilk para yatırma işleminize min. 10$  bonus kazanacaksınız. Ayrıca ekranda gördüğünüz gibi çeşitli miktarlarda para yatırmanız ve işlem hacmi yaratmanız durumunda 4 bin dolara kadar bonus kazanma fırsatına da sahipsiniz.

Piyasadaki tüm mecralarda sürekli gerçekleştirilen, trade etkinlikleri, airdroplar ve sürpriz çekilişleri kaçırmamak için, youtube kanalımıza abone olmayı, bildirimi açmayı; twitter ve telegram hesaplarımızdan bizleri takip etmeyi unutmayın.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: