Burger King Müşterilerine Ücretsiz DOGE, BTC ve ETH Dağıtıyor

Fast food zinciri Burger King, müşterilerine ücretsiz kripto para dağıtmak üzere Robinhood ile ortaklık kurdu. Artık Burger King müşterilerinin hem karnı hem de cebi dolacak.

Pazartesi günü gelen açıklamada, 1 Kasım ile 21 Kasım tarihleri ​​arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde en az 5 dolar harcayan Burger King müşterileri, toplam 2 milyon DOGE, 20 BTC ve 200 ETH’den oluşan bir ödül havuzundan ücretsiz Dogecoin $DOGE kazanacak. Bazı şanslı müşteriler ise, Bitcoin $BTC veya Ethereum $ETH kazanma şansına sahip olacak. Kullanıcıların, ödül almak için Robinhood Crypto uygulamasına kayıt olması gerekiyor.

Her geçen gün artan kripto varlıklara olan ilgide rekabet gıda sektörüne de sıçradı. Dogecoin gibi “MEME” coinlerin de sevildiği bir gerçek. Yatırımcıların büyük ilgisini çekiyor ve eğlenceden çıkıp karlı bir yatırıma dönüşüyor. Burger King’in bu hamlesi rekabeti ilginç bir boyuta taşıdı. Fast food sektöründe daha önceden Burger King, McDonald’s ve Pizza Hut  kendi NFT koleksiyonlarını hayata geçirmişti.

Rekabetler her zaman insanlara yaramıştır. Bakalım ne gibi kampanyalar türetilecek?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: