Binance Porto Fan Token

Binance borsası Porto Fan Token ile taraftar tokenlerinde hakimiyetini arttırmaya kararlı. Ekim ayında AS Lazio Fan Token çıkartarak, taraftar tokenler işine el atan Binance şimdi Portekiz’in köklü kulüplerinden FC Porto Fan Token’i Binance Launchpad platformundan çıkartmaya hazırlanıyor.

Global piyasada Chiliz ve Socios ekosistemi, Bitci gibi fan token piyasasının önde gelen isimlerinin tahtını şimdiden sallamaya hazırlanan Binance ilerleyen günlerde 1 takım daha açıklayacak. Pandemi sonrası global dünyada fan tokenler beklenen patlamayı gerçekleştiremedi ancak piyasanın lideri devreye girdiyse işler karışacaktır. Bu fırtınanın burada dinmeyeceği kesin!

Binance Üyelik İçin Tıklayınız!

Binance Launchpad Porto Fan Token Ön Satışa Katılmak İçin Yapmanız Gerekenler

Binance Global Piyasasında Binance Coin $BNB tutmak ve mümkün olduğunca al sat yapmamak. Çünkü cüzdan sayım işlemi Binance tarafından günün bilinmeyen zamanında anlık olarak yapılıyor. Sistem cüzdanınızda BNB coin görünmez ise o gün boşa gider. Katılmak için ön başvuruya vs. gerek yok.

Cüzdanınızdaki BNB coinlerin miktarı, gün gün taksimetre gibi sayılacak.

Sayımların bittiği son gün sizlere sorulacak. Payınıza şu kadar Porto token düşüyor, almak istiyor musunuz diye. Eğer hayır derseniz hiç bir şey kaybetmezsiniz. Evet derseniz “Subsribe – Başvur” tuşuna basmak zorundasınız. Aksi takdirde alım işlemi yapamazsınız. Bu tarihi sizlere Twitter ve Telegram’dan bildireceğiz.

Twitter: @PusulaFinans       Telegram: @PusulaFinans

Ardından hesaplama periyoduna geçilecek. Tüm dünya üzerinde almak isteyenlerin oranına göre sizin alabileceğiniz son pay ortaya çıkacak. Bu süre zarfında BNB coinleriniz kilitlenecek. Hesaplama sonrası belirlenen Porto token miktarı BNB miktarınızdan düşecek ve geriye kalan BNB’lerinizin kilidi açılacak.

Listelenme anında elinizde Porto token olacak ve hiç bir kilit veya satışa engel durum olmayacak.

Dikkat: Telegramda veya diğer sosyal platformlarda çekilişle, ucuza Porto token satıldığı haberlerine inanmayın aldırış etmeyin. Paranızı kaptırmayın!

Güvenli, kazançlı günler dileriz!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: