Binance Launchpad’e SS Lazio Fan Token geliyor!

Bir süredir Launchpad platformunda proje başlatmayan Binance; geçtiğimiz hafta Beta Finance ön satışı yapmıştı. Binance’in coini olan $BNB HODL eden yatırımcılar, Beta Finance ön satışına katılmaya hak kazanmıştı. Beta Finance da listeleme anında 80 kat değerlenerek yatırımcılarının yüzünü güldürmüştü.

SS Lazio fan tokeni toplamda 40 milyon adet olacak ve sadece 4 milyon adedi Binance üzerinden satışa sunulacak. Ayrıntıları ve nasıl katılabileceğinizi Youtube videomuzdan izleyebilirsiniz.

Binance borsası üye olmak için linke tıklayınız!

2021 yılı fan token piyasası için oldukça hareketli geçmeye devam ediyor. Piyasanın lideri konumda olan Chiliz ekosistemi ve Socios platformu şimdiden NBA takımlarından Premier Leauge takımlarına, kriket klüplerinden motor yarış sporlarına kadar geniş bir yelpazeye yayıldı. Binance’in bu sabah SS Lazio fan tokeni Launchpad’den başlatacağını duyurması, fan token piyasasına bomba gibi düştü. Chiliz ekosisteminden $PSG, $ACM, $ASR gibi fan tokenleri listelemiş olan Binance yeni takımlarla anlaşıp anlaşmayacağı şimdiden merak konusu oldu. Chiliz’e rakip mi doğuyor, birlikte göreceğiz.

Ülkemizde fan token ve taraftar token piyasasında yer alan, kendi blokzincirine sahip, birçok yerli ve yabancı klüple anlaşan Bitci borsasından da bahsetmek gerekir. Türk kripto para sektörünün gelişmesi için oldukça uğraş veren Bitci taraftar tokenleri yazımıza göz atabilirsiniz. Son günlerde ICRYPEX ve Bitexen borsaları da taraftar token üreterek piyasaya girdiler. Türk kripto para ve teknolojileri için güzel haberlerin artması dileğiyle.

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: