Ayı Piyasasında Kazandıran Altcoin Sepeti – Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2022

HERKESE MERHABALAR

Hepimizin aklında aynı soru var,,, Ayıda mıyız? Peki Ayıdaysak nasıl ayakta kalacağız hatta kazanmaya devam edebilir miyiz? Cevap, kocaman bir EVET!

Bu yazımızda; kripto paralarla ilgili umudunuzu asla kaybetmemeniz gerektiğini, çok yeni iki örnekle gösterip, sonrasında ayıda da olsa, kazanmak için neler yapmak gerekiyor, onları anlatacağız. Unutmadan belirtelim, bu yazımıza özel harika bir airdrop etkinliğimiz var; başvuru linkine buradan ulaşabilirsiniz. Projelere bakalım, biraz sonra tüm detaylarını vereceğiz.

Hazırsak Başlıyoruz!

Blok zincir teknolojisinden ve kripto paralardan umudumuzu kaybetmememiz gerektiğini her fırsatta belirtiyoruz. Doğru projeler ve coinler, ayıda bile olsak kazandırmaya devam ediyor! Örnek mi?

Geçtiğimiz gün 11 milyon$ değerinde Defi teşvik paketi açıklayan Unifi Protocol; açıklamanın hemen ardından, sadece 1 saat içinde, %800 Değer kazandı ve yatırımcılarının yüzünü bir hayli güldürdü. Sıradaki örnek; projeyle birlikte bir borsayla ilgili ve borsa projeye göre çok daha değerli, çünkü sürekli olarak, piyasanın durumuna bakmaksızın yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Huobi Primelist ön satış videomuzu izleyenler, projeyi zaten hatırlayacaktır. Huobi borsasında başarıyla ön satışı tamamlanan Cube coin, 7 haziranda listelendi ve açılışta 23 Kat değerlenerek, yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Projenin ön satışı sadece burada yapıldı ve borsayı kullananlar, piyasa her ne kadar kötü de olsa, güzel oranda para kazanmayı başardı. Sadece Cube değil, şimdiye kadar Huobideki ön satışların hepsi aynı şekilde kazandırdı ve böyle de devam ediyor. Örneğin, mayıs ayında gerçekleştirilen bir başka Primelist etkinliğinde Konnect Coin, ilk listelenme anında 10 kat değerlendi ve sonrasında piyasadaki satış baskısında düşmesine rağmen, tekrar toparlanarak, ön satış fiyatının 10 kat üzerine çıktı. Gördüğünüz gibi ayıda da olsa, doğru hamlelerle kazanmaya devam edebilirsiniz. Bu arada halen Huobi borsasında kaydınız yoksa; buradan kayıt olarak; hem 700$ hoşgeldin bonusu ve 3000 LUNA ödül kampanyasından faydalanabilir hem de tüm işlemlerinizde Huobi borsasının, Pusula Finans ailesine özel, yüksek komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Huobi Global borsasındaki kazanç fırsatları sadece ön satışlar ile sınırlı değil, çok daha fazlası var ama devam etmeden önce, çok hızlıca videomuza özel airdroptan da bahsedelim. 3 kişiye toplamda 1000 TL ödül dağıtacağımız airdroba başvurmak çok kolay; telegram botu ile basit görevleri tamamlamanız yeterli! Unutmamanız gereken en önemli detay, ödülü alabilmek için, pusula finansa özel linkten kayıt olduğunuz, Huobi borsası UID numaranızı vermek; hepsi bu!

Sıra geldi biraz önce bahsettiğimiz diğer fırsatlara; Huobi borsası, katılması ve kazanması çok kolay olan ve her gün yenisini eklediği airdrop etkinlikleri yapıyor. Günlük trade hacmi 5 milyar doları aşan Huobi, ayrıca bu alanda çok önemli bir köşe taşı döşedi. Candydrop adını verdiği ödül etkinliklerinin 100.sünü tamamladığını ve sıkı durun; bugüne kadar 772 bin kişiye 12 milyon dolardan fazla coin dağıttığını açıkladı. Peki Candydrop etkinlikleri bitti mi? Hayır!! ve sürekli yenileri gelmeye devam ediyor!

Hemen hemen her gün bir başka ödül etkinliği yer alan Huobi’ye, şimdi sizler de hızlıca kaydolup, sıradaki 4 etkinliğe hemen başvurabilirsiniz. Örneğin; Sun ve Swap tokenlerin 150.000 $ ödül havuzundan pay alabilirsiniz. Hem de herkes kazanacak şekilde. Sadece mobil uygulama üzerinden başvurulabilen etkinlikten pay alabilmek için, 11 Haziran TSİ 06:00’ya kadar 300$ spot hacim gerçekleştirmeli ve başvurmalısınız. Sun ve Swap gibi yeni listemelere özel etkinlikler ve candydroplar haricinde; Quizler, AMA’lar ve meydan okuma görevleri ile bedava token kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz Huobiye özel kurduğumuz Telegram grubumuz ve Twitter aracılığıyla bu etkinliklerden haberdar olup, detaylarına ulaşabilir, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. 

Ayı piyasasında kazanç sağlamak için; Ön satışlar ve Airdroplar çok iyi fırsatlar sunuyor ama bir yandan da kripto para yatırımlarımızın ve cüzdanımızın, piyasadaki büyük düşüşlerde değer kaybetmemesini, hatta bir yandan da bu düşüşleri fırsat bilerek, coinler ucuzken alım yapıp, yatırımlarımızı arttırmak istiyoruz!! Bunun için; seçim yaparken, uzun vade değerli proje ve coinlerden uzaklaşmamak gerektiğine inanıyoruz. Örneğin, Helium ve ADA; mayıs ayında piyasa çok kötü giderken, yayınladıkları önemli güncellemeler ile birlikte büyük yükselişler gerçekleştirdi ve yatırımcılarının, zarar etmesini önemli ölçüde engelledi. Biraz sonra, Ada ve Helium coine, grafik analizleri ile tekrar geri dönüceğiz. Şimdi ayıda da olsa kazanç fırsatı yakalayabileceğiniz, bir yöntemden ve coinden daha bahsetmek istiyoruz!

Huobi Coin (HT Token) Analiz:

Piyasanın yükseliş trendine geri girmesi ve dolayısıyla artacak işlem hacimleri ile, borsa ve blokzincir coinlerinde önemli yükselişlere şahit olabiliriz. Binance’in BNB ağıyla yakaladığı ivmeyi, yeni test ağını oluşturan Huobi chain yani HECOda, HT coin ile yaşayabilir diye düşünüyoruz. Binance’in BNB coin hamlesinden sonra piyasaya çıkan ilk borsa coini olan Huobi token; 2018 yılında ön satış ile 1,52 dolara satıldı ve 2021 yılında 40 dolara kadar yükselerek, yatırımcılarına 27 kat kazandırdı. Huobi token güncel grafiğine baktığımızda; 8 mayısta ATH seviyesinden gelen düşen trendden ret yediğini; bugünlerde hacimsiz de olsa, trendin diğer kısmına kendisini atmayı başardığını görüyoruz. üzerindeki gelişmelere paralel olarak yükselişler 6 dolar kesin stop olacak şekilde takip edilebilir. Ayrıca maksimum arzı 500 milyon adet olan Huobi coinin, aylık gelirinin %20’siyle, piyasadan HT coin geri alınıp yakılıyor. Böylelikle piyasadaki dolaşım miktarının kademeli olarak azaltıldığını hatırlatalım, bu da token fiyatının büyük düşüşler yaşamamasını sağlıyor. Ayrıca Huobi Earn ile hem HT coinlerinizi hem de hodl ettiğiniz diğer coinlerinizi stake ederek, yıllık %500’e varan oranlarda pasif gelir elde edebilirsiniz. Diğer borsalarda veya sıcak cüzdanlarınızda tuttuğunuz, satmak istemediğiniz boşta duran Solana, Avax, Tether, Ethereum, Polkadot gibi coinlerinizi Huobiye taşıyarak, yüksek oranlarda kazanç sağlayabilirsiniz. Huobi’nin yanı sıra; Gate ve MEXC gibi borsa coinleri, her dönem yatırımcılarına para kazandırmaya devam ediyor. Borsa tokenlerini tutarak, onlarca listeleme ve ön satış etkinliklerine katılabilir, bedava coin kazanabilirsiniz. Borsala yüksek komisyon indirimli kaydolmak, ön satış ve airdrop kampanyalarını kaçırmamak için, sosyal medyadan bizleri takip edebilir, sorularınız varsa sorabilirsiniz diyor ve devam ediyoruz. HT coinden sonra sıra geldi bir sonraki projemize; Theta!

Theta Coin Analiz:

Kendi blokzincir ekosistemine sahip, mükemmel bir WEB3 projesi! Kurucuları arasında Youtube geliştiricilerinin yer aldığı Theta Network; içerik üretici ve izleyici arasındaki maliyeti sıfıra indirgeyerek daha fazla kazandırmaktadır. Theta coinin güncel grafiğini incelediğimizde; Theta 2021 kasım ayından gelen düşen trendini kırdıktan sonra, yükselişine devam ederken, piyasaya ayak uydurarak diğer kripto paralar gibi geri çekilme yaşadı. 1,10 dolar seviyelerinden destek alan theta, düşen trendini kırmaya hazırlanıyor. 1,85 dolar seviyelerinde hem trend kırılımı hem de direnci mevcut. Bu seviyelere kadar takip edilmesinde fayda var. Orta vadede ise 2,34$ seviyesi en önemli dirençlerinden biri, işler tersine dönerse ana destek 1,10 ve 0,78$ seviyeleri arasındaki bant olacaktır. Şimdi tekrar Ada coine dönebiliriz; 

Cardano ADA Coin Analiz:

Cardanoda yaşanan akıllı kontrat güncellemesi sonrasında, ekosistemde yeni projelerin yerini almaya başladığını, sağ üste bıraktığımız ADA coine özel videomuzda daha önce belirtmiştik. Bugünlerde açıkladıkları Vasil hardforku ile yükseliş yaşayan Ada coinin; Ekosistemin çeşitlenmesi ve Vasil forku ile ağın hızlanması sonrası, fiyatının daha da artabileceğini düşünüyoruz. Ayrıca yeni başlatılacak projeler ile birlikte, yüklü bir miktar kripto varlığın Cardano ekosistemine akacağını öngörmek yanlış olmaz. Ada coin grafiğine baktığımızda; anlık olarak 0.58 dolar seviyelerinden işlem görmekte olduğunu görüyoruz. Kısa vadeli hedefler, sırasıyla 0,76 ve 1$ seviyeleridir. Uzun vadeli ilk hedef ise, 2,4$ seviyesidir sonrasında tekrar ATH düşünülebilir. Cardano ekosistemiyle ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız, Ada coini incelediğimiz videomuzu da izlemeyi unutmayın, bu yazımızdan sonra onu da izlemenizi tavsiye ederiz.

Helium HNT Coin Analiz:

Daha önceki bir videomuzda flaş 2 token çıkarma planından bahsettiğimiz Helium ekosisteminde, 51 nolu Helium Geliştirme Önerisi topluluk tarafından onaylandı ve yürürlüğe girmeye başladı. Öneriye göre; dünyaya merkeziyetsiz kablosuz ile örmeyi amaçlayan proje üzerinde ek olarak 5G Şebeke de yayınlanabilecek. Son 2 haftada %70e varan artış yaşayan HNT coin için, halen geç sayılmaz. Düşen trendin kırılımı ile sert yükselişler görülebilir. Yeni coin çıkarma haberleriyle yükselişine devam eden Heliumda, pozitif tarafta ilk karşılaşacağı dirençler 14-16$ bandı olarak görünüyor. Piyasa’nın izin vermesiyle 20$ seviyelerini deneyecektir. Orta vade de ise 26 dolar ve 33 doları dirençlerine doğru hareketine devam etmesini bekleyebiliriz.

Tekrar hatırlatmak istiyoruz; yazımızda bahsettiğimiz tüm kripto paralar ve daha fazlasını, Huobi Borsasından alabilirsiniz. Huobi borsasına henüz kaydınız yok ise, buradan kayıt olarak; hem 700 dolar Hoş Geldin bonusu ve 3000 LUNA ödül kampanyasından faydalanabilir, hem de tüm işlemlerinizde Huobi borsasının, Pusula Finans ailesine özel, yüksek komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, Huobi Telegram grubumuza girerek, borsa etkinlikleri, ön satışlar ve Candydrop hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ve kripto paralarla ilgili güncel analizleri bulabilirsiniz. Airdrop etkinliğimize katılarak hem şansınızı deneyin hem de birçok fırsattan hemen haberdar olun diye hatırlatalım.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: