Animoca Brands NFT Market’ine 5 Milyon$ !

Animoca Brands’ın kurduğu NFT Market olan Quidd, Private satış ve IDO (ön satış) ‘lardan totalde 5 Milyon$ gelir sağladı.

IDO satışı 18 Kasım günü Polkadot incubator projesi Polkastarter’da gerçekleşti. Toplamda 2 milyon adet 0,25$ USDT fiyatla yaklaşık 1 saat dolmadan hızlıca satıldı.

Kasım ayı başlarında, Ethereum tabanlı Quidd, aralarında Binance Smart Chain Growth Fund, Genesis Block Ventures, Kingsway, Mind Fund Group Ltd, Sanctor Capital, OneFootball gibi yatırımcıların bulunduğu firmalardan 4 Milyon$ topladı.

Kasım ayının 3’ünde Animoca Brands Launchpad’de 1001 şanslı kişi 22 dakika içerisinde ön fon toplama turunda yaklaşık 500$ değerinde Quidd token satın aldı. Satın alan şanslı kişiler 3 Mayıs 2022 gününe kadar tokenlerini elde edemeyecek olsa da şimdiden güzel kazanç elde ettiler.

Her ne kadar ön satışlar Ethereum ağında gerçekleştirildiyse de Quidd Token Binance Smart Ağında yer alıyor ve PancakeSwap’da takas edilebilir. Token şimdilik Wrapped BNB ve Animoca Brands’e dahil Tower (TOWER), REVV (REVV), Lympo Market Token (LMT), Prosper (PROS) ve Bondly (BONDLY) tokenler ile takas edilebilir.

Tokenin anlık fiyatı 3,28$ civarında yani IDO fiyatının yaklaşık 12 katında bulunmakta ve ayrıca ATH değerinden (4,73$) %32 aşağıda. Tokenin total miktarı 1 milyar adet.

Animoca Brands, Hong Kong merkezli bir oyun yazılımı şirketi ve blockchain oyunlarında uzmanlaşmış risk sermayesi şirketidir.

Firmanın yönetim kurulu başkanı ve kurucu ortağı Yat Siu, QUIDD tokeninin “koleksiyonların dijital formatlara evrimini” temsil ettiğini söyledi.

Quidd’in CEO’su ve kurucu ortağı Michael Bramlage, jetonun Quidd’in web 3.0 dünyasına doğru hareketini işaret ettiğini ekledi.

Quidd pazarının 7 milyon kullanıcısı ve satılık 2,1 milyardan fazla NFT – değiştirilemez sanat eseri var. Quidd, pazarını “zincirleme agnostik” olarak nitelendirdi ve tokenin “alıcılara ve koleksiyonculara Ethereum, WAX ve Flow gibi tercih ettikleri ağlarda koleksiyonlarını basma seçeneği sunacağını” belirtti.

.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: