Ekim 4, 2022

Pusula Finans

Türkiye'nin En Etkili Blokzincir Topluluğu

100x Potansiyelli Gem Coin Analizleri ve Kripto Para Önerileri – Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2022

8 min read

100x Artacak Gem Altcoinler – Fırsat Altcoin Sepeti | Coin Analiz ve Kripto Para Tavsiyeleri

Herkese Merhabalar!!

Tüm marketin durağan gitmesi biraz tadımızı kaçırsa da, piyasaya ve projelere olan inancımızı asla kaybetmiyoruz. En doğru şekilde coinleri analiz edip, akıllı hamlelerle yatırım yapmaya ve yüksek kazançlar yakalamaya devam ediyoruz.

Bu yazımızda; hızla yükseleceğine inandığımız, potansiyelli gem coinler ile harika bir sepet hazırladık. Ethereum, Avax gibi coinler %20 artış gösterdiği zamanlarda; bu projeler 3, 4 katı yapıyorlar. Hatta piyasanın toplu yükselişinde; bir anda 10larca, 100lerce katını bile görebiliriz.

Bu arada yazının ilerleyen bölümünde, bedava kripto para kazanacağınız harika bir fırsattan da bahsedeceğiz. Daha fazla sabırsızlandırmadan, hemen ilk projemiz ile başlayalım; Lovely Inu Finance!!

Lovely Inu Finance Coin Analiz:

Lovely; son günlerde ortalığı kasıp kavuran yepyeni bir Defi projesi. İlerleyen dönemde mobil cüzdan uygulamasına sahip olacak projenin, şuan websitesi üzerinden token swap edebilir, likidite yaratabilir veya stake havuzlarında belirli sürelerde lovely token kilitleyerek, %30’a varan oranlarda faiz kazançları elde edebilirsiniz. Projenin roadmapine, yani yol haritasına baktığımızda; daha şimdiden birçok hedefini gerçekleştirdiklerini görüyoruz. Lovely token şuan BnB ve Ethereum ağlarında çalışmakta, ancak ilerleyen dönemlerde Solana ve Polygon ağlarına da ekleneceği belirtiliyor. Farklı entegrasyonlarının yanı sıra, projenin blok zincir ve borsa hedefleri de mevcut; ki bu hedefler, çıtayı bambaşka bir yere taşımaya yeter de artar. Toplam Lovely token arzı 55 trilyon ve şuan piyasada %80 küsüre yakın bir bölümü işlem görüyor.

Lovely token, anlık olarak 0,0000004580 Dolar. Sağlam projesi olan bol sıfırlı tokenler, her zaman güzel sıçramalar yapıyor ve mutlaka takip edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Peki Lovely’ye nereden yatırım yapabileceksiniz??

Tabiki gem projelerin ilk durağı olan, MEXC borsasından!! Bu arada, Mexc borsası muhteşem bir kampanya başlattı!! 0 komisyon! Evet doğru duydunuz; tüm coinler için spot alımlarınızda hiç bir komisyon ödemesi yapmayacaksınız. Bedava alım yapmanın keyfine varacaksınız. Peki hepsi bu mu? Hayır!

Şimdi Mexc borsasına Pusula Finans’a özel linkten kayıt olan ve KYCsini yapan herkes, anında 10 dolar kazanıyor. Üstelik bu 10 dolar bonus falan da değil. Vadeli işlem cüzdanınıza tanımlanacak 10 dolar ile, kaldıraçlı işlem açıp kat ve kat fazlasını da kazanabilirsiniz. Ayrıca en önemlisi, bu kampanyalar uzun süre devam edecek. Eğer Mexc borsasına sizin üyeliğiniz varsa, bizim linkimiz ile eşinizi dostunuzu üye yapabilir ve; 10 dolar ödülü o şekilde de kapabilirsiniz. Bitti mi? Yine bitmedi!

2000 $ spot hacim yapan herkes, 5 MX token kazanacak.. Yani yazımızdaki tüm projelerden alım yaparken; bir yandan da muhteşem ödüller kazanacaksınız. Mexc borsası kayıt linkini buradan bulabilirsiniz diyor ve sıradaki projemize geçiyoruz. Move to Earn projelerin son gözdesi; Amazy !! 

Amazy AZY Coin Analiz:

Dünya genelinde milyonlarca takipçisi olan ünlü içerik üreticileri ve influencerlar tarafından desteklenen; Move to Earn konseptli heyecan verici proje Amazy; yeniliklerine tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu, App store ve Android Google Play mobil cihazlar için uygulamasını yayınladılar ve hiç hız kesmeden borsa listelemelerine devam ediyorlar. Bildiğiniz gibi listelenme haberleri coinlere olumlu yansır ve daha listelenecekleri birçok borsa var. Ayrıca Amazy’nin yatırımcıları arasında, sektörün devlerinden Mexc var; yani kolay kolay sırtı yere gelmeyecektir. Tokenomics değerlerine baktığımızda;mMaksimum token arzı 1 milyar ile sınırlı olan AZY; ön satışı sonrasında ilk listelenmesinin ardından 16 kat artmış ve çok değerli bir proje olduğunu zaten ispatlamıştı. 

Anlık olarak 20 cent civarında olan Azy token; projenin gün ve gün gelişmesiyle birlikte, tekrar hareketlenip ath seviyelerine hızla tırmanabilir. Amazy’e tıpkı Lovely gibi, yine MEXC borsasından rahatlıkla yatırım yapabilirsiniz. Sıradaki projemiz; bol sıfırlı bir mem coin; Kiba Inu !!

Hemen öncesinde hatırlatalım; bu yazımızı beğendiyseniz ve bu tarz yazıların ve videoların devamının gelmesini istiyorsanız, Youtube kanalımıza abone olabilir ve bildirim zilini açabilirsiniz; diyor ve devam ediyoruz.

Kiba Inu KIBA Coin Analiz:

Kendisine ait bir ekosistemi olan Kiba projesi, henüz yolun çok başında. Hedefleri; tam merkeziyetsiz bir şekilde, mem coinler içerisinden en önlerde yer almak!! (Kısa nefes) ve bu yolda büyük adımlar atarak ilerliyorlar. Şimdiden; Alfa Romeo ve Team Brit gibi yarış kulüpleri; İtalya liginden herkesin yakından tanıdığı Udinese veya Apollon Limasol gibi futbol kulüpleri ile partnerlikler yaptılar. Projenin ana tokeni olan Kiba; ETH ve BSC ağlarında, toplamda 2 trilyon token arzına sahip. Ayrıca bugüne kadar 200 milyar adedi yakılarak piyasadan silindi ve toplam token arzı %10 azaltıldı. Bu gibi yakımların, proje tokenlerinin değerlerini ve fiyatını çok arttırdığını zaten biliyoruz. 0,000009418  dolar ile; daha önce gördükleri ATH seviyesinden bir hayli uzaktalar. Büyük abileri olan Doge ve Shiba’yı takip etmeye devam ederlerse, hızla onların kalibresine çıkabilirler.

Kalburüstü projelerin 1.5, 2 katı yükseldiği durumlarda; Kiba gibi bol sıfırlı mem coinler 10larca Xler yapabiliyor. Yüksek trade hacmi ile, Kiba tokeni; hiç komisyon ücreti ödemeden, Mexc borsasından alabilirsiniz. Buradan Kiba alımı yaparak; hem 100x potansiylelli gem bir coine yatırım yapmış olacak; hem de MEXC borsasından bedava kripto para ödülleri kazanabileceksiniz. Sırada yine bol sıfırlı bir gem proje var; Ufo Gaming!!

Ufo Gaming UFO Coin Analiz:

Ufo gaming; dijital oyunlar, oyuncular ve blok zincir teknolojisi arasında köprü kuruyor. Ufo Gaming’in merkeziyetsiz yapısı sayesinde, bir yandan eğlenirken bir yandan da gelir elde edebiliyorsunuz. Son zamanlarda yaptıkları çıkışla; Play to Earn yani oyna kazan ekosisteminde, sosyal etkileşim olarak lider konuma ulaştılar. Sosyal etkileşimin bu piyasadaki önemini muhakkak biliyorsunuzdur, özellikle bu tarz bol sıfırlı gem coinlerde, çok hızlı yükselişlere sebep oluyor. Geçtiğimiz ay staking özelliği aktif edildi ve 24 saat içinde 2 milyon $ token stake edildi. UFO; çok yakında Polygon ağına entegre olacak ve ilk oyunu Super Galactic piyasaya sürülecek. Binance tarafından satın alınan Merit Circle, (Kısa nefes) Kucoin, Kadena ve Chainlink gibi sektörün devleri ile partnerlikleri var. Bu tarz büyük partnerlikler, projeye güven aşılıyor.

Coinmarketcap verilerine baktığımızda; UFO tokenin ilginç bir arza sahip olduğunu ve tokenlerin tamamının piyasada dolaşımda olduğunu görebiliyoruz. Piyasadaki UFO token sayısı artık artmayacağından dolayı, fiyatın negatif etkilenmesi ihtimali oldukça azalmaktadır. Anlık olarak 0,0000027 dolar olan UFO token ATH seviyesinin 20 kat altında. Marketin toparlaması, oyun sektörünün tekrar canlanması ve arkasında duran sağlam partnerleri ile, uzun vadede çok daha fazla büyüyebileceğini düşündüğümüz bir proje olarak karşımızda duruyor. Sıra geldi son projemize; Solice!!

Solice SLC Coin Analiz:

Solana ağı üzerinde kurulmuş ilk çapraz VR metaverse platformu olan Solice; (ince nefes) Dao Maker, Redkite ve GameFi platformlarında aynı anda ön satış yaparak; oldukça iddialı bir şekilde piyasaya hızlı bir giriş yapmıştı. (ince nefes)

Bu dönemde; Projenin tokeni olan SLC’nin fiyatı, ön satış fiyatının tam 71 katına kadar fırlamıştı. Ama şuan, SLC’nin fiyatı; ido fiyatının bile aşağısına kadar düştü. Bu düşüşün başlıca sebepleri arasında; geçtiğimiz ay iflas eden,(ince nefes) bir zamanların en büyük yatırım firmalarından olan Three Arrows Capitalin; ve bu iflas olayında sıkça adı geçen, Alamade Research’ün; Solice projesinin en büyük yatırımcılarından olması var diyebiliriz. Ama projenin diğer yatırımcıları da bir hayli büyük. (Kısa nefes) Yatırımcılar arasında; Defiance Capital ve Animoca Brands gibi sektörün önde gelen dev yatırım firmaları; Gate ve Kucoin gibi borsaların olduğunu görebiliyoruz. Toplam arzı 400 milyon olan token’in yaklaşık %10’u yani 40 milyonu piyasada işlem görüyor. Şuan; Mexc, Gate ve Huobi borsalarında alım satım yapılabiliyor ve henüz yatırımcısı olan Kucoin de bile listelenmiş değil.

SLC tokenin anlık fiyatı 0,05 dolar, yani ATH seviyesinden 100 kat aşağısında. Metaverse hype’nın tekrar tırmanmasıyla birlikte, eğer diğer büyük yatırımcıları arkasında durabilirse, eski günlerine tırmanıp, alım yapanları bir hayli sevindirebilir. Kenarda ayrılmış, unutabilecek bir meblağ ile denenebileceğini düşünüyoruz, kim bilir, tekrar 0,50 dolar seviyesine hızlıca çıkabilir ve yatırım yapanları zengin edebilir.

Tekrar Hatırlatalım; Mexc borsası muhteşem bir kampanya başlattı. 0 komisyon! Tüm coinler için spot alımlarınızda hiç bir komisyon ödemesi yapmayacaksınız. Komisyonsuz alım yapmanın yanı sıra; bedava 10 dolar kazanabilirsiniz. Şimdi Mexc borsasına Pusula Finans’a özel linkten kayıt olan ve KYCsini yapan herkes, anında 10 dolar kazanıyor. Vadeli işlem cüzdanınıza tanımlanacak 10 dolar ile, kaldıraçlı işlem açıp kat ve kat fazlasını da kazanabilirsiniz. Hepsi bu da değil; 2000 $ spot hacim yapanlar, 5 MX token kazanıyor. Yazımızdaki tüm projelerden alım yaparken; bir yandan da muhteşem ödüller kazanabileceksiniz. Mexc borsası kayıt linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

Copyright © Pusula Finans | Newsphere by AF themes.